Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Německo má novou supermodelku!  

Německo má novou supermodelku!

9.6.2012 | 06:00
Facebook Twitter Google

V Kolíně proběhlo vyhlášení soutěže Germany´s Next Topmodel a byla to pořádně žhavá podívaná! Vítězkou se stala sedmnáctiletá Luisa Hartema.

Soutěže se zúčastnila spousta nádherných krásek, a tak vůbec nebylo lehké vybrat tu nej! Pokud se o tuto soutěž zajímáte, jistě víte, že ředitelkou a hlavní porotkyní je Heidi Klum, která zde má také hlavní slovo.

Podle ní byla mladičká Luisa jasnou favoritkou už od prvního pohledu. Nezáleží pouze na celkovém vzhledu, ale také na proporcích tváře, protože fotomodelka musí v každé situaci vypadat opravdu krásně.

Také umělecký ředitel byl dívkou naprosto oslněn. Zalíbila se mu na první pohled a po celou dobu soutěže jí prý už nemohl pustit z očí.

Ostatně, posuďte sami. Luisa je opravdu kus!


Další články

Mobilní zařízení prémiové kvality

Mobilní zařízení prémiové kvality

Právě probíhá světová mobilní konference v Barceloně na níž výrobci uvádí své produkty pro rok 2015. Nás zaujaly hned tři zařízení, které kladou důraz na prémiovou kvalitu s využitím posledních technologií.

1.3.2015 | 16:48
 
10 nejkrásnějších hradů na světě

10 nejkrásnějších hradů na světě

Dnes něco málo z architektury. Podívejte se na 10 nejkrásnějších hradů z celého světa. A není se čemu divit, že sem podle celosvětového mínění patří také náš kouzelný, Pražský hrad.

27.2.2015 | 17:11
 
5 způsobů jak využít techniku k zamaskování vlastní lenosti

5 způsobů jak využít techniku k zamaskování vlastní lenosti

 Znáte ten pocit, když se vám naprosto nic nechce a nejradši by jste shlédli celou sezónu oblíbeného seriálu na jeden zátah? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu. K lenosti vám totiž krásně dopomůže váš smartphone. Jen se nesmíte bát trochu zalhat. Chcete vědět jak?

26.2.2015 | 21:35
 


Poslat SMS