Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Susan Boyle. Vážně je v pořádku?  

Susan Boyle. Vážně je v pořádku?

6.6.2012 | 06:00
Facebook Twitter Google

Pro někoho talent, pro jiného hysterická a rozmazlená ženská. Susan Boyle to asi nemá v showbusinessu jednoduché, ale i tak, trochu by se snažit mohla. Opět předvedla hysterickou scénu.

Susan, která si po dlouhém dni jela pro jídlo do rychlého občerstvení, psychicky nevydržela a začala řvát na obsluhu, která se jí zdála příliš pomalá. Dokonce se rozbrečela, což ostatní přihlížející donutilo přemýšlet o tom, jestli je psychicky skutečně v pořádku. Jídlo o pět minut později není pro každého důvod k hysterickému záchvatu, popřípadě zajíkavému pláči. Pro Susan očividně ano.

Nakonec zhroucená Susan řvala na všechny a neostýchala se používat vulgárních slov. Lidé naštěstí byli k jejímu chování shovívaví, a tak se zpěvačka vyřvala a pokračovala v cestě.

Občas asi ujede každý, ale co je moc, to je prostě moc. Pokud si Susan dovolí ještě pár podobných extempore, dlouho si asi nikde nezazpívá… Těmito výstupy už totiž začíná být docela dobře známá…


Další články

10 nejkrásnějších hradů na světě

10 nejkrásnějších hradů na světě

Dnes něco málo z architektury. Podívejte se na 10 nejkrásnějších hradů z celého světa. A není se čemu divit, že sem podle celosvětového mínění patří také náš kouzelný, Pražský hrad.

27.2.2015 | 17:11
 
5 způsobů jak využít techniku k zamaskování vlastní lenosti

5 způsobů jak využít techniku k zamaskování vlastní lenosti

 Znáte ten pocit, když se vám naprosto nic nechce a nejradši by jste shlédli celou sezónu oblíbeného seriálu na jeden zátah? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu. K lenosti vám totiž krásně dopomůže váš smartphone. Jen se nesmíte bát trochu zalhat. Chcete vědět jak?

26.2.2015 | 21:35
 
VIDEO: „Sexy“ tanec :D

VIDEO: „Sexy“ tanec :D

Tanec u tyče je hodně, hooodně sexy! Slečna na videu se nechala pole dancingem inspirovat a rozhodla se ho vyzkoušet na vlastní kůži.

26.2.2015 | 17:12
 


Poslat SMS