Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
TOP 6 relaxačních her na smartphone  

TOP 6 relaxačních her na smartphone

6.4.2015 | 19:44
Facebook Twitter Google

Hry na mobilní telefony jsou žánrově velice rozmanité a pokud jste si doposud mysleli, že jde jen o skákačky nebo zběsilé střílečky, tak vás rádi přesvědčíme o opaku. Mnoho her má spíše relaxační nádech a nenutí vás tolik namáhat mozek ani prsty při hraní. Vybrali jsme pro vás TOP 6 tzv. oddechovek na zkrácení dlouhé chvíle.

Let's create! Pottery

Pottery je hra opravdu netradiční. Otestuje vaši kreativitu i hrnčířské schopnosti. Bez nutnosti vlastnit kousek hlíny nebo se jakkoliv zašpinit, můžete tvořit vázy dle libosti. Ty pak lze za pomoci mnoha nástrojů dozdobit a obarvit. V neposlední řadě lze takto hotové dílo vytisknout ve 3D tiskárně a převést jej tak do skutečné fyzické podoby.

Fluid Monkey

Relaxační hra Fluid Monkey vás nežene za nejvyšším skóre, naopak vám dává neomezené možnosti na vyblbnutí v rámci vašeho displeje. Hra reaguje na doteky a vysílá na plochu tekuté částice, které podléhají fyzice a tvoří tak různé obrazce. Lze nastavit různé vlastnosti a dosáhnout tak rozmanitého chování tekutiny.

Zen Bound 2

Logická hra v níž je vaším úkolem omotávat provaz okolo dřevěných postaviček v daném pořadí. V doprovodu klidné hudby a pěkné grafiky je hra tou správnou oddechovkou i v případě, že nemáte tolik času.

500px

Pohled na krásnou a inspirující krajinu přinese leckomu klid do duše. 500px nabízí soubor nádherných fotografií od talentovaných fotografů z celého světa. Vše je navíc v perfektní kvalitě a brouzdaní jednotlivými fotkami je opravdu jednoduché. Navíc je aplikace ke stažení zcela zdarma.

Doodle God

Logická hra pro všechny objevitele. V této odechovce je vaším úkolem objevit všech 200 elementů obsažených ve hře. Na začátku máte k dispozici pouze základní elementy. Tedy zemi, oheň, vodu a vítr. A za pomoci těchto základních elementů vytváříte kombinace tak, aby jste objevili nové elementy. Zajímavé je, že každý hráč volí úplně jinou strategii podle toho, kde se nejvíce vyzná a elementy se mu tím pádem nejsnáze kombinují.

Ambiance

Ambiance je aplikace s přístupem k obří databázi ambientních zvuků. Můžete tak kombinovat více než 2000 různých zvuků jako třeba déšť, šumění v lese, bouřka a jiné. Probírání celé databáze je samo o sobě relaxační počin a to nehledě na moment, kdy si oblíbíte určitou kombinaci zvuků. Někomu se například dobře učí při šumění potůčku a jiný skvěle usíná za bubnování dešťových kapek do o střechu domu. Když přičteme v potaz fakt, že tvůrci databázi zvuků neustále rozšiřují, je cena aplikace přijatelná, za obsah, který uživatel získá.


Další články

Seznamka s jediným mužem

Seznamka s jediným mužem

S blížícím se Valentýnem roste i zájem o seznamování a seznamovací aplikace. Jistý muž na to šel od lesa a vytvořil svoji vlastní seznamku.

12.2.2017 | 12:03
 
Tvůrce Flappy Bird představuje horkou novinku

Tvůrce Flappy Bird představuje horkou novinku

Legendární tvůrce hry Flappy Bird, která prověřila postřeh miliónů lidí po celém světě přidává do svého repertoáru novinku s názvem Ninja Spinky Challenges.

26.1.2017 | 23:27
 


Poslat SMS