Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
10 nejdražších aplikací na iPhone a iPad  

10 nejdražších aplikací na iPhone a iPad

23.3.2015 | 14:09
Facebook Twitter Google

Při běžném brouzdání po obchodě s aplikacemi málo kdy narazíte na apku dražší než pár korun. A pokud ano, jedná se většinou o propracované navigace do auta za několik set korun. Co všechno tedy musí dokázat aplikace za několik tisíc? My se nyní podíváme na TOP 10 aplikací z různých kategorií, abychom zjistili, jak moc je jejich cenovka opravdu zasloužená.

2500 Kč - Finger Print Test HD

Tato podivně vypadající aplikace prý dokáže z otisku prstu vyčíst ten správný čas, kdy máte největší šanci najít svoji lásku na celý život. Pozor, pro maximální výsledek je vhodné používat tuto aplikaci pouze jednou denně..

5000 Kč - G-Map U.S. West

G-Map je hlasová navigace do auta pro obyvatele západního pobřeží USA. Obsahuje 3D modely měst a funguje kompletně v offline režimu. Problém je v tom, že s Apple a Google mapami, už není nutné kupovat tak drahé navigace. Obě varianty jsou totiž zdarma a dělají přesně to samé.

5 555 Kč - Water Globe

Water Globe je aplikace plná nejrůznějších sněžítek. Střídají se jak vzhledem tak obsahem, ale stále jde o set několika sněžítek za krásných 5 555 Kč. Za ty peníze jde pořídit nejspíše spousta skutečných sněžítek.

7 500 Kč - TouchChat AAC with WordPower

TouchChat AAC with WordPower zní komplikovaně. Jde však o obyčejný messenger, který má sloužit lidem s nejrůznějšími typy postižení. Messenger je vybaven širokou škálou obrázků, které majitel stiskne pro odeslání daného slova. Umožňuje tak lidem s postižením snadněji a rychleji odesílat SMS zprávy nebo chatovat na internetu.

8 850 Kč - Barcelona vs Madrid

Tato suma skrývá překvapivě hru pro mobilní zařízení. Jedná se o fotbalový simulátor, ve kterém spolu soupeří pouze dva známý rivalové. Co však přesně na této hře stojí téměř devět tisíc korun netušíme.

10 000 Kč - iDIA - Diagnostic Imaging Atlas, Small Animal

Diagnotsic Imaging Atlas, Small Animal již ze svého názvu napovídá, že jde o podrobnou knihu pro veterináře. Tento kousek za rovných deset tisíc je snad skutečně užitečnou aplikací. Jen ta cena by mohla být přívětivější.

12 500 Kč - DDS GP Yes!

DDS GP je pěkně zpracovaná obrázková příručka pro dentisty. Je plná animací a pomáhá tak profesionálům s osvojováním složitých zubních zákroků.

25 000 Kč - Agro

Tato obří cena za aplikaci je zároveň stropem jaký nastavili v Apple pro cenu aplikací. Agro je aplikací pro zemědělce, která po zadání několika údajů předvyplňuje otravné tabulky a usnadní tak práci. Otázkou však zůstává, proč k tomu nepoužít skutečné tabulky, které jsou zcela zdarma a dovedou totéž.

25 000 Kč - QSFFStats

Jako další těžko pochopitelnou aplikací se stává QSFFStats. Jde o aplikaci pro fotbalové managery, kteří mohou vést záznamy o pohybu mužstva na fotbalovém hřišti a vytvářet tak strategie pro další utkání.

25 000 Kč - VIP Black

Naši sérii uzavírá apliakce s názvem VIP Black. Jedná se o aplikaci pro milionáře a při její koupi musíte doložit stav svého majetku, který nesmí být menší než milion amerických dolarů. V aplikaci samotné naleznete nespočet partnerských podniků u kterých díky VIP Black získáváte nadstandardní přístup. VIP status tedy rozhodně není zadarmo.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS