Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
10 nejdražších aplikací na iPhone a iPad  

10 nejdražších aplikací na iPhone a iPad

23.3.2015 | 14:09
Facebook Twitter Google

Při běžném brouzdání po obchodě s aplikacemi málo kdy narazíte na apku dražší než pár korun. A pokud ano, jedná se většinou o propracované navigace do auta za několik set korun. Co všechno tedy musí dokázat aplikace za několik tisíc? My se nyní podíváme na TOP 10 aplikací z různých kategorií, abychom zjistili, jak moc je jejich cenovka opravdu zasloužená.

2500 Kč - Finger Print Test HD

Tato podivně vypadající aplikace prý dokáže z otisku prstu vyčíst ten správný čas, kdy máte největší šanci najít svoji lásku na celý život. Pozor, pro maximální výsledek je vhodné používat tuto aplikaci pouze jednou denně..

5000 Kč - G-Map U.S. West

G-Map je hlasová navigace do auta pro obyvatele západního pobřeží USA. Obsahuje 3D modely měst a funguje kompletně v offline režimu. Problém je v tom, že s Apple a Google mapami, už není nutné kupovat tak drahé navigace. Obě varianty jsou totiž zdarma a dělají přesně to samé.

5 555 Kč - Water Globe

Water Globe je aplikace plná nejrůznějších sněžítek. Střídají se jak vzhledem tak obsahem, ale stále jde o set několika sněžítek za krásných 5 555 Kč. Za ty peníze jde pořídit nejspíše spousta skutečných sněžítek.

7 500 Kč - TouchChat AAC with WordPower

TouchChat AAC with WordPower zní komplikovaně. Jde však o obyčejný messenger, který má sloužit lidem s nejrůznějšími typy postižení. Messenger je vybaven širokou škálou obrázků, které majitel stiskne pro odeslání daného slova. Umožňuje tak lidem s postižením snadněji a rychleji odesílat SMS zprávy nebo chatovat na internetu.

8 850 Kč - Barcelona vs Madrid

Tato suma skrývá překvapivě hru pro mobilní zařízení. Jedná se o fotbalový simulátor, ve kterém spolu soupeří pouze dva známý rivalové. Co však přesně na této hře stojí téměř devět tisíc korun netušíme.

10 000 Kč - iDIA - Diagnostic Imaging Atlas, Small Animal

Diagnotsic Imaging Atlas, Small Animal již ze svého názvu napovídá, že jde o podrobnou knihu pro veterináře. Tento kousek za rovných deset tisíc je snad skutečně užitečnou aplikací. Jen ta cena by mohla být přívětivější.

12 500 Kč - DDS GP Yes!

DDS GP je pěkně zpracovaná obrázková příručka pro dentisty. Je plná animací a pomáhá tak profesionálům s osvojováním složitých zubních zákroků.

25 000 Kč - Agro

Tato obří cena za aplikaci je zároveň stropem jaký nastavili v Apple pro cenu aplikací. Agro je aplikací pro zemědělce, která po zadání několika údajů předvyplňuje otravné tabulky a usnadní tak práci. Otázkou však zůstává, proč k tomu nepoužít skutečné tabulky, které jsou zcela zdarma a dovedou totéž.

25 000 Kč - QSFFStats

Jako další těžko pochopitelnou aplikací se stává QSFFStats. Jde o aplikaci pro fotbalové managery, kteří mohou vést záznamy o pohybu mužstva na fotbalovém hřišti a vytvářet tak strategie pro další utkání.

25 000 Kč - VIP Black

Naši sérii uzavírá apliakce s názvem VIP Black. Jedná se o aplikaci pro milionáře a při její koupi musíte doložit stav svého majetku, který nesmí být menší než milion amerických dolarů. V aplikaci samotné naleznete nespočet partnerských podniků u kterých díky VIP Black získáváte nadstandardní přístup. VIP status tedy rozhodně není zadarmo.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Návrat do života

Návrat do života

Na stará kolena se pro mne stávalo čím dál tím horší dojít si třeba na nákup do sámošky, natož například navštívit lékaře, kterého mám daleko od domova.

12.11.2018 | 10:05
 
Do všech sítí zdarma

Do všech sítí zdarma

Odeslání sms z internetu a pokud možno, zcela zdarma. Nekonečná otázka, jestli je to opravdu možné. Na internetu je mnoho internetových stránek, které nabízejí, že si přes ně, můžete poslat bezplatnou sms do všech sítí

5.11.2018 | 08:29
 


Poslat SMS