Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
5 Nejlepších aplikací pro komunikaci zdarma.  

5 Nejlepších aplikací pro komunikaci zdarma.

2.5.2017 | 10:24
Facebook Twitter Google

Které aplikace jsou nejpohodlnější pro volání, či posílání zpráv zdarma? Nejen, že můžete posílat SMS z internetu zdarma, ale také pomocí šikovných aplikací!

1. WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger je bezplatná aplikace pro zasílání zpráv. Je k dispozici pro všechny smartphony. Aplikace vám umožní zasílat zprávy a volat přátelům a rodině pomocí internetového připojení v telefonu. Všechny kontakty se vám s aplikací automaticky propojí z vašeho adresáře. Navíc budete vždy přihlášeni, takže vám žádná zpráva neuteče.
Jaké jsou další výhody aplikace WhatsApp?

1) Aplikace WhatsApp vám umožní zasílat zprávy a volat přátelům a rodině pomocí internetového připojení v telefonu, takže nemusíte platit za jednotlivé zprávy ani volání.
2) Odesílejte a přijímejte fotografie, videa, dokumenty a hlasové zprávy.
3) Volejte rodině a přátelům s aplikací WhatsApp zadarmo, i když jsou v jiné zemi. Při voláních WhatsApp se místo standardních tarifních minut účtovaných operátorem využívá internetové připojení telefonu.
3) Využijte skupinové chaty se svými kontakty a snadno udržujte spojení se svou rodinou a přáteli.

2. Viber

Viber je nástroj na posílání zpráv, který je rychlý a snadný jako textové zprávy – ale je zdarma. K posílání zpráv Viber využívá připojení k internetu vašeho telefonu (ať už Wi-Fi nebo datový tarif) a umožňuje vám posílat textové zprávy, sdílet fotografie a videa, přidávat samolepky nebo provádět hlasové a video hovory. Na Viber se jednoduše přihlásíte pomocí vašeho telefoního čísla. Mobilní verze je dostupná na platformách Android, Ios a Windows phone.
Jaké jsou další výhody?

1) videohovory přes internet
2) soukromý a veřejný skupinový chat
3) možnost hraní her

3. Hangouts Google

V Hangouts můžete posílat zprávy, zahajovat bezplatné videohovory a hlasové hovory, a to jak s jedním člověkem, tak s celou skupinou. Můžete se prostřednictvím skupinových konverzací bavit s až 150 kontakty najednou. Aplikace je integrovaný v Androidu a je propojený se všemi Google službami.

Další výhody Hangouts Google:
1) Můžete převést libovolnou konverzaci na bezplatný skupinový videohovor až s 10 kontakty.
2) Všechny hovory s dalšími uživateli Hangouts jsou zcela zdarma.
3) Aplikaci Hangouts můžete propojit se svým účtem Google Voice a pak pomocí ní telefonovat, posílat zprávy SMS a používat hlasovou schránku.

4. Skype

Skype lze považovat za průkopníka internetové telefonie – jeho historie sahá až do roku 2003, kdy většina konkurentů nabízela jen textovou komunikaci. Díky tomu, že je tu Skype, si spolu můžou volat lidé z různých zemí světa. Pozdravte přátele prostřednictvím rychlých zpráv, hlasových hovorů nebo videohovorů – a to všechno zadarmo bez ohledu na to, jaké zařízení pro Skype používáte.

Další výhody Skype:
1) Bezplatné hlasové hovory s kýmkoliv, kdo je na Skypu. Do skupinového hovoru je možné přidat až 25 lidí.
2) Poslat zprávu přátelům je otázkou okamžiku. Do skupinového chatu můžete přidat až 300 lidí.
3) Volejte na mobily a pevné linky za nízké sazby.

5. Facebook Messenger

Facebook Messenger je velmi jednoduchá komunikační aplikace vyvedená ve stejném rozložení a barevném provedení, jako oficiální stránky Facebooku. Můžete hned začít komunikovat s blízkými lidmi a to zcela zdarma. Aplikaci můžete využívat nejen pro přátele na Facebooku, můžete také posílat zprávy lidem ve vašem telefonním seznamu a přidávat nové kontakty jenom zadáním telefonního čísla.

Další výhody Messengeru:
1) Můžete si vytvořit skupinovou konverzaci, pojmenovat ji a nastavit skupinové fotky.
2) Pořizujte videa a selfie nebo jiné fotky přímo z aplikace a posílejte je jediným klepnutím.
3) Okénka chatu: Pokračujte v konverzaci i při používání jiných aplikací.

A kterou z aplikací nejraději používáte vy? Napište nám své oblíbené do komentářů.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS