Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
5 nejlepších her v prohlížeči  

5 nejlepších her v prohlížeči

20.3.2017 | 19:45
Facebook Twitter Google

Dnes jsme se rozhodli, že se podíváme na nějaké ty zabijáky času, když doma není do čeho píchnout - každý z nás to určitě zná, jsou dny, kdy prostě nevíte, čím se zabavit. A právě proto jsme vám vybrali ty nejzajimavější hry, které ani nemusíte stahovat - jednoduše si je otevřete ve vašem prohlížeči a hrajete!


1. Cookie Clicker
Každým kliknutím upečete jedno cookies. To je vše, co musíte udělat, abyste napekli dost sušenek, které můžete vyměnit třeba za babičku. Babička za vás udělá všechnu práci, když zrovna nemůžete péct vy. Nakonec budete moci koupit věže, laboratoře, a dokonce i portály. Tato hra je roztomile jednoduchá, ale neuvěřitelně návyková.

2. Geoguessr


Pokud rádi prozkoumáváte svět prostřednictvím Google Street View, tuhle hru budete milovat. Princip je jednoduchý - náhodně spadnete kdekoliv ve světě a musíte uhodnout, kde jste. Je to jako mít teleportovací podložku, a navíc je to skvělý způsob, jak prozkoumat nejrůznější města a místa naší planety, které jste možná ještě neviděli.

3. Pandemic


Zahubte lidstvo šířením nemocí po celém světě. Tato hra je tak trochu strategická, protože je třeba nakazit každý region, dokud nejsou uzavřeny hranice a nejsou vynalezeny účinné léčebné procedury. Čím více smrtících příznaků vaše vytvořená nemoc má, tím rychleji se bude šířit. Na druhou stranu, více smrtících příznaků znamená, že vlády budou reagovat rychleji a bude více protiléků. Můžete si vybrat, jak chcete hrát, zda necháte lidstvo bojovat nebo ho necháte shořet v plamenech.

4. Monolith


Vaším cílem je zabít bestii, která okupuje vaši zem, postavit vojsko a vybudovat civilizaci. Na začátku hry vás čeká kamenné vejce uprostřed pustiny a hlavní úkol - postavit civilizaci a pomocí ní postupně zničit bestii. Tato hra patří mezi ty náročnější, protože pokaždé, když dojde bestii život, vyleze o kousek více a je zapotřebí větší a silnější armády. K tomu vám pomůže kavalérie ostřílených rytířů, těžká technika a vědci, kteří neustále vyvíjí nové technologie.

5. Bubble shooter


Bubble Shooter je oddechová hra, ve které vystřelujete různě barevné bubliny. Musíte vytvářet skupinky balónků stejných barev tak, aby se navzájem dotýkaly vždy minimálně tři stejné barvy. Postupně se vám tak podaří odbourat celou plochu a vyhráváte. Tato hra je velmi oblíbená díky její lehké ovladatelnosti, ale zároveň se u ní rozhodně nudit nebudete.

Věříme, že se díky těmhle hrám zabavíte, napište nám do komentářů, která hra se vám nejvíce líbí, případně doporučte, jakou nejraději hrajete vy.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS