Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
5 šílených doplňků pro smartphone  

5 šílených doplňků pro smartphone

31.12.2014 | 18:00
Facebook Twitter Google

Ne každý doplňek mobilního telefonu byl namyšlen jako praktický nebo logický. Někdy prostě člověk vymyslí něco, co pouze posune hranice myšlení zase o trochu dál a udělá náš svět pestřejším.

Mobilní smažené kuře

Na světě existuje doslova moře mobilních krytů a pokud jde o ty nejbizarnější, rozhodně pochází z Japonska. Odtud také pochází náš doplńěk číslo jedna, čímž je kryt ve tvaru smaženého kuřete. Tak tento kryt pravděpodobně nepotáhne žebříček praktičnosti.

iPad připevněný před obličejem

Ač se to může zdát absurdní, tento vynález po vzoru úspěšných virtuálních headsetů, sklízí úspěch. Pokud si tedy nechcete pořizovat Oculus Rift nebo jiný headset a máte po ruce iPad nebo iPhone 6+, je pro vás tato vychytávka jasnou volbou. Celá věc funguje tak, že díky speciální aplikaci je displej rozdělen na dvě stejné kopie a vytváří tak efekt virtuální reality.

Smartphone case jak paralyzér

Není problém. Tento 650 000 volty nabitý kryt je připraven do akce. Ač se to může zdát absurdní, kombinace paralyzéru a smartphone, má své nadšené příznivce. Nejenže váš iPhone bude dostatečně ochráněn, to samé platí i pro vás s tímto sebeobraným krytem. Jen pozor ať se při odesílání SMS zpráv omylem neomráčíte..

Něco pro dámy

Dorothy jak se zařízení jmenuje je určeno pro dámy, jelikož se vkládá do bot s podpatky a díky napojení na aplikaci ve smartphone získává zajímavou funkci. Dá se nastavit tak, že při poklepání podpatky o sebe Dorothy vyšle signál vašemu smartphonu, který poté provede přednastavenou akci. Pošle SMS zprávu příteli, nastaví upomínku nebo vás dostane ze špatného rande zavoláním kamarádce.

Mini telefon pro váš velký smartphone

Jeden z nejpodivnějších nápadů vznikl letos, ale jako mnoho dalších dosáhl překvapivě vlastní produkce. Jedná se o mini verzi telefonu, který připomíná spíše kapesní kalkulačku. Zařízení spojené s vaším standardním telefonem za pomoci funkce bluetooth, jednoduše dubluje jeho funkce v malém provedení. Může však také fungovat jako samostatný přístroj s vlastní SIM kartou. Zvláštní nápad, rozhodně by nás zajímalo jeho využití v praxi.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS