Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
5 způsobů jak využít techniku k zamaskování vlastní lenosti  

5 způsobů jak využít techniku k zamaskování vlastní lenosti

26.2.2015 | 21:35
Facebook Twitter Google

 Znáte ten pocit, když se vám naprosto nic nechce a nejradši by jste shlédli celou sezónu oblíbeného seriálu na jeden zátah? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu. K lenosti vám totiž krásně dopomůže váš smartphone. Jen se nesmíte bát trochu zalhat. Chcete vědět jak?

 Díky bohu se lidstvo vyvinulo do bodu, kdy technologie řídí velkou část našich životů. A právě technologie kolem vás, jako například smartphone, hravě pomůže při akutním záchvatu lenosti nebo nezájmu. Jen stačí vědět jak:

Zapněte si potvrzení o přečtení

Téměř všechny dnes používané messengery disponují užitečnou funkcí. Dají nám vědět, že si adresát zprávu přečetl ihned jakmile ji otevře. Trik spočívá v tom zprávy prostě neotevírat. Jsou dva způsoby jak se dají pohodlně číst, aniž by jste potvrdili jejich přijetí. Jednak je můžete přečíst na zamčené obrazovce telefonu a nebo v notifikační liště smartphonu. Díky tomu se můžete snadno rozhodnout jestli zprávu otevřít nebo ji prostě přejít a dělat, že nejste k zastižení.

Předstírejte že jste na telefonu

Máte odevzdávat projekt, ale místo toho ležíte v pyžamu u televize? Nevadí. Stačí předstírat, že se vám porouchal počítač a máte vyhráno. Jak na to? Email, který zašlete jako omluvu musíte opatřit správným podpisem, který bude říkat “odesláno z mobilu”. Navíc je nutné navodit dojem, že jste psali na smartphonu, tudíž pište přehnaně spisovně a občas nějaké slovo zaměňte za jiné. Potom jste v suchu.

Předstírejte že jste na počítači

Chcete navodit dojem, že jste pozdě v práci u počítače a na něčem děláte? Pak není nic jednodušího, než použít tyto dva jednoduché triky. Většina aplikací nebo nástrojů, které využíváte v práci má dnes vlastní aplikaci pro smartphony. Nainstalujte a vykažte nějakou činnost, která vytvoří dojem práce na pracovišti. A zadruhé, vše napište malými písmeny. Každému je totiž známé, jak dobře smartphone vkládá malá a velká písmena.

Musím zachránit svět!

Pokud se rozhodnete ignorovat veškerá pravidla a triky uvedené před chvílí a rozhodnete se trávit svůj čas v přímém kontaktu s lidmi, máme pro vás další způsob jak se ze všeho vykroutit. Opět je na scéně váš smartphone s novou aplikací “To Do”. Ta po jednoduchém nastavení dokáže uskutečnit vámi požadované akce po stisku pouze jednoho tlačítka. Snadno si tak nastavíte hovor sám sobě. Dobré je, že číslo pro tuto operaci se nemění, takže si jej můžete uložit jak je jen libo. Pak lze nafingovat, že vám volá matka, policie nebo klidně NASA. Záleží na fantazii.

Pozor na Facebook

Jistě, jste zvědavi kdo vám a proč píše, ale už méně raději dáváte najevo, že jste zprávu přečetli. Bez obav, i tady je řešení. Rozšíření do prohlížeče jménem “Facebook unseen” zajistí, že zprávy, které přečtete zůstanou stále jako nepřečtené. Skvělá obrana proti otravným ex, dotěrným lidem a tak dále..


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS