Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
8 zvláštností ohledně nových Apple Watch  

8 zvláštností ohledně nových Apple Watch

12.4.2015 | 19:37
Facebook Twitter Google

Před pár dny začal předprodej rozporuplných hodinek od Apple a na povrch se dostávají zajímavé informace o tomto kusu elektroniky. Některé zajímavosti jsou opravdu překvapivé, zvlášť když jde o chytré hodinky, jejíchž nejdražší provedení stojí stejně jako vůz střední třídy.

Vzhledy ciferníku jsou omezené na ty od Apple

Pokud jste si mysleli, že s tak drahými hodinkami budete moci měnit podobu ciferníku dle libosti, tak jste na omylu. Prozatím se zákazníci musejí spokojit se sadou vzhledů, které naleznou v zařízení od výroby. O možnosti doinstalovat si další vzhledy zatím nepadlo ani slovo.

Úsporný režim v ryzí podobě

Pokud vašim Apple hodinkám zbývá opravdu málo baterie, přepnou se do úsporného režimu. V tomto módu se z nich dovíte pouze stávající čas. Úsporný režim dokáže udržet hodinky na živu ještě několik hodin. Pokud by jste však potřebovali jejich službu, musíte je pro vypnutí úsporného režimu restartovat, což zabere něco přes minutu.

Pásky u hodinek lze snadno měnit

Jedinou podmínkou pro výměnu pásků je stejná velikost hodinek. Lze si tak libovolně vyměnit svůj pásek z kůže třeba za sportovní variantu z gumy. Dovedete si představit jaký byznys se již nyní roztáčí v Číně kolem pásků na Apple hodinky.

Vytočit a ukončit na iPhone lze za pomoci hodinek

S iPhonem v kapse stačí vytočit hovor na hodinkách a použít je pro komunikaci. Takto můžete hovor klidně přerušit na dokončit jej přímo na iPhone. Co však nejde a je to divné, je mít telefon v kapse a volat za pomoci sluchátek na hlavě.

Hlasová asistentka Siri

Siri jakožto hlasová asistentka zabudovaná v Apple produktech nyní pomůže více než kdykoli. Vyhledávání a celková orientace v hodinkách totiž není žádný med a tak vyjde lépe prostě vyslovit co potřebujete. A Siri to za vás provede. Snadno tak jednou větou odešlete SMS zprávu nebo uskutečníte telefonní hovor.

Snímek obrazovky

I tak malý displej jako je na hodinkách dostal známou funkci vyfocení obrazovky. Stačí podržet tlačítko na spodku hodinek + kulatý knoflík na boku a v galerii na iPhone se rázem objeví snímek obrazovky hodinek.

Neustálá záloha

U Apple zařízení je zvykem neustálá záloha. Jednak kvůli bezpečnosti, ale také kvůli snadnému přechodu na nový model. A hodinky nejsou vyjímkou. Záloha se provádí do iPhone a v případě potřeby se snadno nakopíruje zpět na hodinky.

Možnost párování

Apple Watch nabízí vítanou možnost spárování s jinými doplňky zejména pro zdraví. Lze tak připojit například hrudníkový měřič srdečního tepu a mít tak svoje zdraví pod kontrolou. Navíc jsou tím otevřeny možnosti do budoucna a z Apple hodinek se tak může snadno stát nositelná kontrola vašeho zdraví.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Výplata nedorazila. Co teď?!

Výplata nedorazila. Co teď?!

Faktura za telefon je po splatnosti a vy potřebujete nutně zjistit, jak to vypadá s výplatou? Napsat šéfovy sms je problém, když je telefonní číslo zablokované. To si pak říkáte, proč neexistuje nějaký způsob, jak někomu poslat zprávu a neplatit za ni ani korunu, když nemůžu!

6.6.2019 | 14:53
 
Bezplatná sms je reálná

Bezplatná sms je reálná

Čekat na výplatu, aby si člověk mohl dobít kredit na telefonu je mnohdy ubíjející a hlavně stresující. Nutně potřebujete telefonovat nebo odesílat sms ale bez kreditu nebo neomezeného volání je to téměř nemožné. Odesílání sms zdarma je reálné

15.5.2019 | 08:49
 


Poslat SMS