Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Blokování nevhodných hovorů  

Blokování nevhodných hovorů

25.1.2017 | 21:33
Facebook Twitter Google

Dokáže vás hovor v nevhodnou chvíli a ještě od neznámého čísla úplně vykolejit? Zkuste novou aplikaci od českých vývojářů a zatočte s nechtěnými volajícími.

Vývojáři z českého studia se zamysleli nad odvěkým problémem nevhodných hovorů. A na to konto vytvořili aplikaci, která odvede svou práci a nezahltí telefon nechtěnými funkcemi. Ovládání aplikace CallBlock je stejně snadné jako odesílání SMS zdarma. Stačí nastavit dny a hodiny, kdy si nepřejete být rušeni a aplikace už vyřeší zbytek za vás. Nejenže blokuje nevhodné hovory, ale dokáže také odeslat automatickou SMS zprávu, kterou si předem k dané příležitosti nastavíte.

Konec neznámých čísel

Dokáže také zatočit se všemi neznámými čísly najednou a tak vás nebude žádný telemarketing obtěžovat. V nové aktualizaci si můžete přidat do seznamu vyjímek čísla, která vám mohou volat kdykoliv. Zejména pro případ pohotovosti.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Drobné opravy jsou nejhorší

Drobné opravy jsou nejhorší

Drobné opravy v domácnosti nemusejí být nutně drahé a nemusíte s nimi čekat až vám zůstanou peníze z výplaty.

16.7.2018 | 07:03
 
Dovolená ve vaně? Jde to i jinak

Dovolená ve vaně? Jde to i jinak

Dovolená pro celou rodinu může do značné míry zasáhnout rozpočet až takovým způsobem, že se nakonec žádná dovolené konat nebude. Většinou je to z nedostatků finančních prostředků, které se mohou použít na cokoli.

9.7.2018 | 07:42
 


Poslat SMS