Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Boj o jarní hadříky!  

Boj o jarní hadříky!

22.3.2012 | 07:00
Facebook Twitter Google

Tak jako ostatní, i já se chci líbit a jít s dobou. Vyrazila jsem proto do obchoďáku, abych si pořídila nějaké nové hadříky, kterými můžu oslnit své jarně naladěné okolí.

Ve výlohách jsem našla spoustu krásných kousků, které by byl hřích nekoupit. Ovšem podobný názor jako já, měly i ostatní ženy, které byly ve stejný čas na stejném místě. Která z nás vyhrála?

O víkendu bylo krásně, rozhodla jsem se proto, že si udělám procházku do nepříliš vzdáleného obchoďáku a spojím to s nákupem nových hadříků. Mohla jsem se více rozšoupnout, protože zrovna byly v práci odměny. Během nákupů jsem zkoumala výlohy, které byly plné figurín oblečených do zajímavě střižených tunik, úzkých kalhot, vypasovaných kabátků, košilových i dlouhých splývavých šatů. Toto jaro jsou hitem pastelové odstíny barev – tedy mé nejoblíbenější.

Tak si tak pokračuji ve své víkendové obchoďákové procházce, když jsem je uviděla… Ve výloze jednoho nejmenovaného obchodu měla na sobě figurína oblečené šaty, které když uvidíte, musíte je zkrátka mít. Měly délku po kolena, nařasené ramínka, výstřih i spodní okraj a byly v pastelově modré s drobnými černými kvítky. Prostě kousek, který mi v šatníku doteď chyběl. A ta nízká cena – no prostě jedna radost! Zamilovala jsem si je na první pohled, proto jsem rychle vlítla do obchodu, aby mi je některá z všudypřítomných dam nevyfoukla dříve.

Když jsem konečně našla stojan s těmito šaty, pocit radosti u mě vystřídal strach, protože u něj stály další dvě ženy, které měli stejnou konfekční velikost a zálibně si je prohlížely. No nic, strach nestrach, přiskočila jsem ke stojanu, abych prozkoumala bojiště. Hurá, měla jsem štěstí! Ještě jedny v osmatřicítce tu na mě zbyly. Bleskurychle jsem je popadla, aniž by to ty dvě zaregistrovaly a namířila si to rovnou ke kabinkám. Žádné tahanice v tomhle případě tedy neproběhly…

Zkouška proběhla úspěšně a šaty mi padly jako ulité. U pokladny jsem navíc objevila nádherné náušnice, které se k nim dokonale hodí. Z obchoďáku jsem tedy odcházela maximálně spokojená. Po zátěžovém testu v pračce jsem se přesvědčila i o tom, že jsou skutečně kvalitní a vypadají tak, jako před praním.

V pondělí jsem si je oblékla do práce, kde šaty sklidily opravdu velký úspěch. Když vám píši tenhle zážitek, mám je zrovna na sobě.

Více zábavných článků najdete na pro chlapy zakázaném místě, a to přímo zde na stránkách Město Žen!


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS