Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Čas na dovolenou je tady  

Čas na dovolenou je tady

1.5.2018 | 09:24
Facebook Twitter Google
Jaro nahradilo léto a čím dál více se blíží termíny letních dovolených. Jednou za rok se každý těší na to, že si bude moct vzít v práci dovolenou a někam vycestovat.

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Jaro nahradilo léto a čím dál více se blíží termíny letních dovolených.
Jednou za rok se každý těší na to, že si bude moct vzít v práci dovolenou a někam vycestovat. Poznat zase kousek světa nebo další kousek České Republiky.
Dovolená je způsob, jak si mnoho lidí může odpočinout, strávit čas s rodinou či se věnovat chvíli naplno tomu co rád dělá ve volném čase. Ovšem pak je zde i skupina lidí, která se na dovolenou dívá spíše jako na prokletí. Většinou žijí od výplaty k výplatě a raději jsou stále v práci, aby neutráceli a místo toho vydělávali peníze. Takže dovolená je pro ně naprosto ztracený čas. Jsou na tom finančně tak špatně, že si nemohou udělat ani radost a na chvíli sednout třeba na kolo a někam se projet.

Co dělat, aby se situace relativně zlepšila?

Ti, kteří nemohou na dovolenou, protože žijí od výplaty k výplatě to mají dost často zapříčiněno, tím, že mají více půjček, nestíhají je splácet a plat jim téměř zmizí ve splátkách pro společnosti u nichž mají půjčky. Z toho, co jim zbyde se moc užívat nedá.

Půjčka na dovolenou, půjčka na konsolidaci, bezplatná sms do O2, Vodafone a T-Mobile - esemes.cz

Co takhle konsolidace půjček?

Ať už máte splátky nastavené tak, že se vám příjem ztratí v oblaku splátek nebo máte více menších půjček, existuje snadné řešení.

Konsolidace půjček.

Konsolidace půjček je vlastně sjednocení všech dosavadních půjček do jedné a vy pak už nebudete platit mnoho půjček, ale budete platit přiměřenou splátku pouze jedné půjčce. Všechny půjčky, co takhle máte, se vyplatí jednou jedinou půjčkou a vy si pak budete moci užít si krásnou dovolenou za peníze které vám zůstanou. O konsolidaci půjček se dozvíte více zde.

Navíc je zde i možnost čerpat bezúročnou půjčku až 300.000,- Kč.
Podívejte se zde na všechny vaše možnosti a prožijte dovolenou opravdu podle vašich představ.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Noční můra, kredit

Noční můra, kredit

Nedostatečný kredit v mobilním telefonu. Neustálá noční můra lidí, kteří si spočítali, že se jim vyplatí více kredit než paušální služby.

15.10.2018 | 04:48
 
SMS zdarma

SMS zdarma

Asi každému se stala nepříjemná situace, že nebyl k dispozici kredit na simkartě a zrovna v nejnevhodnější dobu.

8.10.2018 | 04:47
 


Poslat SMS