Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Čas na dovolenou je tady  

Čas na dovolenou je tady

1.5.2018 | 09:24
Facebook Twitter Google
Jaro nahradilo léto a čím dál více se blíží termíny letních dovolených. Jednou za rok se každý těší na to, že si bude moct vzít v práci dovolenou a někam vycestovat.

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Jaro nahradilo léto a čím dál více se blíží termíny letních dovolených.
Jednou za rok se každý těší na to, že si bude moct vzít v práci dovolenou a někam vycestovat. Poznat zase kousek světa nebo další kousek České Republiky.
Dovolená je způsob, jak si mnoho lidí může odpočinout, strávit čas s rodinou či se věnovat chvíli naplno tomu co rád dělá ve volném čase. Ovšem pak je zde i skupina lidí, která se na dovolenou dívá spíše jako na prokletí. Většinou žijí od výplaty k výplatě a raději jsou stále v práci, aby neutráceli a místo toho vydělávali peníze. Takže dovolená je pro ně naprosto ztracený čas. Jsou na tom finančně tak špatně, že si nemohou udělat ani radost a na chvíli sednout třeba na kolo a někam se projet.

Co dělat, aby se situace relativně zlepšila?

Ti, kteří nemohou na dovolenou, protože žijí od výplaty k výplatě to mají dost často zapříčiněno, tím, že mají více půjček, nestíhají je splácet a plat jim téměř zmizí ve splátkách pro společnosti u nichž mají půjčky. Z toho, co jim zbyde se moc užívat nedá.

Půjčka na dovolenou, půjčka na konsolidaci, bezplatná sms do O2, Vodafone a T-Mobile - esemes.cz

Co takhle konsolidace půjček?

Ať už máte splátky nastavené tak, že se vám příjem ztratí v oblaku splátek nebo máte více menších půjček, existuje snadné řešení.

Konsolidace půjček.

Konsolidace půjček je vlastně sjednocení všech dosavadních půjček do jedné a vy pak už nebudete platit mnoho půjček, ale budete platit přiměřenou splátku pouze jedné půjčce. Všechny půjčky, co takhle máte, se vyplatí jednou jedinou půjčkou a vy si pak budete moci užít si krásnou dovolenou za peníze které vám zůstanou. O konsolidaci půjček se dozvíte více zde.

Navíc je zde i možnost čerpat bezúročnou půjčku až 300.000,- Kč.
Podívejte se zde na všechny vaše možnosti a prožijte dovolenou opravdu podle vašich představ.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
A začínáme ve vlastním bydlení

A začínáme ve vlastním bydlení

Začít stavět vlastní nemovitost nebo si nemovitost rekonstruovat, může být finančně více náročnější, než jste si původně mysleli. Rekonstrukce nebo stavba vlastní nemovitosti může být samozřejmě levnější tzv. svépomocí.

18.6.2018 | 09:50
 
Zase žádná dovolená

Zase žádná dovolená

Kam letos pojedeme na dovolenou? Věta, kterou každý, kdo má děti či partnera je každý rok opakovaná a skoro každý rok se mnohým stane, že na dovolenou nemohou.

11.6.2018 | 23:17
 


Poslat SMS