Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Co by vám na podzim rozhodně nemělo chybět v šatníku  

Co by vám na podzim rozhodně nemělo chybět v šatníku

29.8.2012 | 11:00
Facebook Twitter Google

Srpen se blíží ke svému konci, a i když to tak nyní za okny nevypadá, již brzy převezme vládu nad počasím podzim. Obchody s módou se tak pomalu, ale jistě začínají plnit podzimní módou.

Pokud vás malá psaníčka děsí, tak právě podzim je vaším obdobím. Čím větší kabelka tím lepší! Nosit se budou extra velké a spolu s nimi i vysoké kozačky. Co dalšího vám nesmí chybět v šatníku?

Jen červená to může být

Barvy nebudou na podzim tak výrazné jako tomu bylo v letním období, rozhodně se ale nezahalte do odstínu šedé. Ba naopak! Závěru roku totiž bude vévodit červená, a to na všechny způsoby od světle červené, přes sytě rudou až po odstíny bordó.

fallwinter2012trendsredlbmuajb_600.

Zdroj: Etsy.com

Khaki a camouflage

Mezi další trend letošního podzimu patří maskáčový design (nebo-li comouflage) a s ním také odstíny khaki. Objevovat se bude jak na kalhotách či legínách, tak i na tričkách. Jako stylové doplňky nesmíme opomenout cvoky a cvočky. Budou všude! Přes kabelky, boty, až po pásky na šatech.

camouflagetrendcelebrities_550

Zdroj: Mystyle.com

Neo-gothic

Další trend je poněkud kontroverzní, pro někoho možná až moc divoký. Neo-gothic si ale určitě najde své nadšenkyně, a to nejen v řadách milovnic černé. K černé kombinaci se přidá i krajka, která jistě přidá na rafinovanosti každému modelu.

fashionstyle_550

Zdroj: Fashionstyle.com

Baroko

Po „gotice“ je tu baroko. To, jak známe z historie, se vyžívá především ve zdobnosti a okázalosti a módě budou vévodit hlavně výšivky a brokát. Tento trend přišel jako myšlenka revolty návrhářů, která má symbolizovat vybočení z řady.

S barokem a bohatým zdobením přichází také velké množství kombinací. A co že se bude kombinovat? Všechno se vším! Proto se nebojte divokých kombinací, IN budou především zvířecí vzory, geometrie a květinové vzory.

582588_10150253623979977_1672363270_n_403_01

Zdroj: Elle.com

Peplum

Pro teplé podzimní dny zůstává nadále velice oblíbeným a elegantním řešením tzv. peplum. Pokud si tedy na sebe obléknete šaty nebo sukně s kanýrem v pase, o pozornost pánské populace se rozhodně nemusíte bát.

style.mtv_550

Zdroj: Style.mtv

Další články

Zde je důvod, proč by muži neměli nosit svůj telefon v kapsách.

Zde je důvod, proč by muži neměli nosit svůj telefon v kapsách.

Mobilní telefony nosíme neustále s sebou a často si bez nich ani nedokážeme představit určité situace. Nová studie prokázala, že nošení telefonu v kapse u kalhot u mužů výrazně snižuje plodnost, proto by měli hlavně mladí uživatelé zbystřit.

23.6.2017 | 20:35
 
Které aplikace nejvíce vybíjí telefon?

Které aplikace nejvíce vybíjí telefon?

Přemýšleli jste někdy o tom, které aplikace jsou nejvíce zodpovědné za rychlý úbytek vaší baterie? Zjistili jsme, že největšími žrouty baterky jsou především sociální sítě a chatovací aplikace. Našli jsme vám top 5 aplikací, na které je potřeba dát si pozor.

17.6.2017 | 23:41
 


Poslat SMS