Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Co by vám na podzim rozhodně nemělo chybět v šatníku  

Co by vám na podzim rozhodně nemělo chybět v šatníku

29.8.2012 | 11:00
Facebook Twitter Google

Srpen se blíží ke svému konci, a i když to tak nyní za okny nevypadá, již brzy převezme vládu nad počasím podzim. Obchody s módou se tak pomalu, ale jistě začínají plnit podzimní módou.

Pokud vás malá psaníčka děsí, tak právě podzim je vaším obdobím. Čím větší kabelka tím lepší! Nosit se budou extra velké a spolu s nimi i vysoké kozačky. Co dalšího vám nesmí chybět v šatníku?

Jen červená to může být

Barvy nebudou na podzim tak výrazné jako tomu bylo v letním období, rozhodně se ale nezahalte do odstínu šedé. Ba naopak! Závěru roku totiž bude vévodit červená, a to na všechny způsoby od světle červené, přes sytě rudou až po odstíny bordó.

fallwinter2012trendsredlbmuajb_600.

Zdroj: Etsy.com

Khaki a camouflage

Mezi další trend letošního podzimu patří maskáčový design (nebo-li comouflage) a s ním také odstíny khaki. Objevovat se bude jak na kalhotách či legínách, tak i na tričkách. Jako stylové doplňky nesmíme opomenout cvoky a cvočky. Budou všude! Přes kabelky, boty, až po pásky na šatech.

camouflagetrendcelebrities_550

Zdroj: Mystyle.com

Neo-gothic

Další trend je poněkud kontroverzní, pro někoho možná až moc divoký. Neo-gothic si ale určitě najde své nadšenkyně, a to nejen v řadách milovnic černé. K černé kombinaci se přidá i krajka, která jistě přidá na rafinovanosti každému modelu.

fashionstyle_550

Zdroj: Fashionstyle.com

Baroko

Po „gotice“ je tu baroko. To, jak známe z historie, se vyžívá především ve zdobnosti a okázalosti a módě budou vévodit hlavně výšivky a brokát. Tento trend přišel jako myšlenka revolty návrhářů, která má symbolizovat vybočení z řady.

S barokem a bohatým zdobením přichází také velké množství kombinací. A co že se bude kombinovat? Všechno se vším! Proto se nebojte divokých kombinací, IN budou především zvířecí vzory, geometrie a květinové vzory.

582588_10150253623979977_1672363270_n_403_01

Zdroj: Elle.com

Peplum

Pro teplé podzimní dny zůstává nadále velice oblíbeným a elegantním řešením tzv. peplum. Pokud si tedy na sebe obléknete šaty nebo sukně s kanýrem v pase, o pozornost pánské populace se rozhodně nemusíte bát.

style.mtv_550

Zdroj: Style.mtv

Další články

Rodiče šmírují teenagery v Americe

Rodiče šmírují teenagery v Americe

Nedávný průzkum mobilních zpráv monitorovací společností TxtWatcher do značné míry potvrdil, že dnešní teenageři mezi sebou formou sms zpráv sdílejí úplně vše.

22.3.2017 | 11:26
 
5 nejlepších her v prohlížeči

5 nejlepších her v prohlížeči

Dnes jsme se rozhodli, že se podíváme na nějaké ty zabijáky času, když doma není do čeho píchnout - každý z nás to určitě zná, jsou dny, kdy prostě nevíte, čím se zabavit. A právě proto jsme vám vybrali ty nejzajimavější hry, které ani nemusíte stahovat - jednoduše si je otevřete ve vašem prohlížeči a hrajete!

20.3.2017 | 19:45
 


Poslat SMS