Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Co by vám na podzim rozhodně nemělo chybět v šatníku  

Co by vám na podzim rozhodně nemělo chybět v šatníku

29.8.2012 | 11:00
Facebook Twitter Google

Srpen se blíží ke svému konci, a i když to tak nyní za okny nevypadá, již brzy převezme vládu nad počasím podzim. Obchody s módou se tak pomalu, ale jistě začínají plnit podzimní módou.

Pokud vás malá psaníčka děsí, tak právě podzim je vaším obdobím. Čím větší kabelka tím lepší! Nosit se budou extra velké a spolu s nimi i vysoké kozačky. Co dalšího vám nesmí chybět v šatníku?

Jen červená to může být

Barvy nebudou na podzim tak výrazné jako tomu bylo v letním období, rozhodně se ale nezahalte do odstínu šedé. Ba naopak! Závěru roku totiž bude vévodit červená, a to na všechny způsoby od světle červené, přes sytě rudou až po odstíny bordó.

fallwinter2012trendsredlbmuajb_600.

Zdroj: Etsy.com

Khaki a camouflage

Mezi další trend letošního podzimu patří maskáčový design (nebo-li comouflage) a s ním také odstíny khaki. Objevovat se bude jak na kalhotách či legínách, tak i na tričkách. Jako stylové doplňky nesmíme opomenout cvoky a cvočky. Budou všude! Přes kabelky, boty, až po pásky na šatech.

camouflagetrendcelebrities_550

Zdroj: Mystyle.com

Neo-gothic

Další trend je poněkud kontroverzní, pro někoho možná až moc divoký. Neo-gothic si ale určitě najde své nadšenkyně, a to nejen v řadách milovnic černé. K černé kombinaci se přidá i krajka, která jistě přidá na rafinovanosti každému modelu.

fashionstyle_550

Zdroj: Fashionstyle.com

Baroko

Po „gotice“ je tu baroko. To, jak známe z historie, se vyžívá především ve zdobnosti a okázalosti a módě budou vévodit hlavně výšivky a brokát. Tento trend přišel jako myšlenka revolty návrhářů, která má symbolizovat vybočení z řady.

S barokem a bohatým zdobením přichází také velké množství kombinací. A co že se bude kombinovat? Všechno se vším! Proto se nebojte divokých kombinací, IN budou především zvířecí vzory, geometrie a květinové vzory.

582588_10150253623979977_1672363270_n_403_01

Zdroj: Elle.com

Peplum

Pro teplé podzimní dny zůstává nadále velice oblíbeným a elegantním řešením tzv. peplum. Pokud si tedy na sebe obléknete šaty nebo sukně s kanýrem v pase, o pozornost pánské populace se rozhodně nemusíte bát.

style.mtv_550

Zdroj: Style.mtv

Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS