Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Co Češi nejvíce hledali na internetu v roce 2016?  

Co Češi nejvíce hledali na internetu v roce 2016?

11.7.2017 | 20:12
Facebook Twitter Google

Sociální sítě, sport i potraviny – věci, které zajímaly Čechy na internetu. Google zveřejnil žebříčky nejpopulárnějších výrazů minulého roku a vytvořil přehled témat, která nejvíce hýbala českou společností.

Zatímco ty opravdu nejvyhledávanější výrazy se každoročně mění jen minimálně, více o trendech roku vypovídají skokani - výrazy, které během uplynulého roku zaznamenaly největší nárůst počtu vyhledávání ve srovnání s rokem předchozím.

Nejvyhledávanější výrazy roku 2016

1) Facebook
2) Youtube
3) Překladač
4) Idos
5) Idnes
6) Uloz.to
7) Mapy
8) Bazoš
9) Počasí
10) Gmail

První místo mezi skokany ukazuje, že jsme hokejový národ. Do žebříčku se také letos poprvé probojovala online hra Slither.io, jejímž smyslem je vytvořit největšího hada na serveru a ochránit ho před dalšími hráči. Fenomén roku 2016, mobilní hra Pokémon GO, se umístila na třetím místě. Letos se také extrémně vysoko umístil i televizní pořad Tvoje tvář má známý hlas.

Skokani roku 2016

1) Ms v hokeji 2016
2) Slither.io
3) Pokémon go
4) Idos jízdní řády
5) Euro 2016
6) Agar.io
7) Tvoje tvář má známý hlas
8) Iphone 7
9) Olympijské hry 2016 v riu
10) Donald trump

A jak jsou na tom celebrity?

Pěvecká reality show významně ovlivnila také žebříček největších skokanů mezi místními celebritami. Celá polovina první desítky patří právě účinkujícím pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Skokani mezi místními celebritami

1) Jan Cina (Tvoje tvář)
2) Anna Fialová (Tvoje tvář)
3) Anna K (StarDance)
4) Hana Holišová (Tvoje tvář)
5) Vlado Štancel
6) Iva Pazderková (Tvoje tvář)
7) Veronika Kopřivová
8) Veronika Lálová (StarDance)
9) Tomáš Valík
10) Markéta Procházková (Tvoje tvář)

A jak jsou na tom potraviny?


Velmi úspěšný rok má za sebou rybíz, který obsadil první dvě příčky. A zdá se, že Česká republika také objevuje speciality z polozapomenutých surovin – brzlíku a smržů. Osmou příčku v žebříčku nejvyhledávanějších potravin obsadil palmový olej. Fotka zničených pralesů v Indonésii, která koncem loňského roku obletěla svět způsobila, že se lidé začali více zajímat o ekologický dopad výroby nejrůznějších produktů.

Největší skokani mezi potravinami

1) Červený rybíz
2) Bílý rybíz
3) Brzlík
4) Houbová omáčka
5) Cuketové placky
6) Cheesecake
7) Smrž
8) Palmový olej
9) Dršťková polévka
10) svíčková na smetaně


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Výplata nedorazila. Co teď?!

Výplata nedorazila. Co teď?!

Faktura za telefon je po splatnosti a vy potřebujete nutně zjistit, jak to vypadá s výplatou? Napsat šéfovy sms je problém, když je telefonní číslo zablokované. To si pak říkáte, proč neexistuje nějaký způsob, jak někomu poslat zprávu a neplatit za ni ani korunu, když nemůžu!

6.6.2019 | 14:53
 
Bezplatná sms je reálná

Bezplatná sms je reálná

Čekat na výplatu, aby si člověk mohl dobít kredit na telefonu je mnohdy ubíjející a hlavně stresující. Nutně potřebujete telefonovat nebo odesílat sms ale bez kreditu nebo neomezeného volání je to téměř nemožné. Odesílání sms zdarma je reálné

15.5.2019 | 08:49
 


Poslat SMS