Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Díky skútru pro seniory se dostanu kamkoliv  

Díky skútru pro seniory se dostanu kamkoliv

3.12.2018 | 06:33
Facebook Twitter Google

Kvůli pokročilému věku pro mě začínala být cesta na nákup i cesta za mými přáteli a rodinou poměrně komplikovanou záležitostí. Chůze na delší vzdálenost mě velmi unavovala. Klouby bolely.

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, www.esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Díky skútru pro seniory se dostanu kamkoliv

Kvůli pokročilému věku pro mě začínala být cesta na nákup i cesta za mými přáteli a rodinou poměrně komplikovanou záležitostí. Chůze na delší vzdálenost mě velmi unavovala. Klouby bolely. Pomalu jsem začínal přemýšlet nad tím, jak si pohyb usnadnit. To, že jsem starý, neznamená, že bych měl pořád sedět doma.

SMS zdarma do všech sítí, sms zdarma do T-Mobile, Vodafone a O2 - www.esemes.cz, Elektrický vozík pro seniory, skutr pro seniory  - www.vozikyskutry.cz

Na internetu jsem si přečetl o tříkolových a čtyřkolových elektrických skútrech, které jsou vhodné pro starší lidi. Po nějakém tom hledání jsem se narazil na internetové stránky www.invalidnivoziky.info, kam jsem zavolal, abych zjistil nějaké podrobnosti. Po telefonu se mě pán zeptal na pár podrobností, na základě kterých mi doporučil dva elektrické tříkolové vozíky, které by pro mě mohly být vhodné kvůli nosnosti, dojezdu a rozměrům. Pán mi také nabídl, že mi zdarma oba přivezou ukázat a nechají mě si je vyzkoušet. Tuto nabídku jsou s velkou vděčností a nadšením přijal. Za pár dnů přijel pán a skutečně mi dva přivezl ukázat. Oba jsem si vyzkoušel. Jízda na nich mě nadchla. Zpočátku jsem se bál, že se mi bude obtížně nasedat, ale skútry mají otočné sedadlo, takže nastupování i vystupování jsou naprosto snadné.

Skútry mají i zpětná zrcátka, tachometr a další vybavení. Při nákupech běžně využívám taky drátěný košík, který je umístěn zepředu na řídítkách. Na jedno nabití teď ujedu i 40 km. Vybral jsem si skútr s vyšším podvozkem, takže teď jezdím i na projížďky do přírody.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS