Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Do všech sítí zdarma  

Do všech sítí zdarma

5.11.2018 | 08:29
Facebook Twitter Google

Odeslání sms z internetu a pokud možno, zcela zdarma. Nekonečná otázka, jestli je to opravdu možné. Na internetu je mnoho internetových stránek, které nabízejí, že si přes ně, můžete poslat bezplatnou sms do všech sítí

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, www.esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Odeslání sms z internetu a pokud možno, zcela zdarma. Nekonečná otázka, jestli je to opravdu možné. Na internetu je mnoho internetových stránek, které nabízejí, že si přes ně, můžete poslat bezplatnou sms do všech sítí. Ovšem ve chvíli, kdy dojdete ke kroku, že se má sms odeslat, většinou zjistíte, že je problém. Nemáte registrované telefonní číslo nebo nemáte dostatečný kredit. K čemu je tedy informace, že je sms zcela zdarma, když ve skutečnosti sms zdarma není a je potřeba vytvořit účet nebo si dokonce zaregistrovat číslo ze kterého by se strhnula částka za sms? Odpověď je, že je asi k ničemu.
Nejlepší bude, podívat se po jiné stránce, která nabízí bezplatné odesílání sms do všech sítí.

SMS zdarma do všech sítí, sms zdarma do O2, Vodafone a T-Mobile - www.esemes.cz

Když sms zdarma do všech sítí, tak opravdu zdarma a do všech sítí

Bezplatnou sms můžete opravdu odeslat z www.esemes.cz. Sms brána www.esemes.cz nabízí rychlé a bezproblémové odeslání sms do všech sítí a to opravdu zcela zdarma. Nebude potřeba vytvořit účet k tomu aby se sms odeslala a nebudete ani muset registrovat vlastní telefonní číslo. U www.esemes.cz platí, že když je něco zdarma, tak je to opravdu zdarma.

Mnoho výhod u bezplatné sms brány www.esemes.cz

K tomu abyste mohli odeslat sms zdarma například do T-Mobile, nebudete muset udělat nic jiného než jen napsat text zprávy, napsat vaše telefonní číslo (aby příjemce sms zprávy věděl, od koho sms vlastně je) a také napsat číslo příjemce. Nic dalšího nebude potřeba.
Pokud budete chtít v budoucnu na nějaké číslo odesílat sms častěji, rozhodně se vyplatí založit si u www.esemes.cz účet, který je také zcela zdarma a číslo si uložit. Díky tomu budete mít svůj kontakt vždy po ruce a nebudete ho muset neustále hledat či si ho pamatovat. Vytvoříte si adresář a můžete opět bez problémů odesílat bezplatné sms do O2, Vodafone a T-Mobile.

Podívejte se na www.esemes.cz ihned a odešlete si i vy sms zcela zdarma.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS