Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Elektrické invalidní skútry  

Elektrické invalidní skútry

26.11.2018 | 13:22
Facebook Twitter Google

V posledních letech se elektrické skútry stávají módní záležitostí nejen pro seniory, ale také pro mladší generace. Jedná se o vynikající dopravní prostředek

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, www.esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Elektrické invalidní skútry pro všechny věkové kategorie

V posledních letech se elektrické skútry stávají módní záležitostí nejen pro seniory, ale také pro mladší generace. Jedná se o vynikající dopravní prostředek jak po městě, tak na delší vzdálenosti. V mnoha případech dokáže elektrický skútr efektivně nahradit například motocykl nebo automobil a to za výrazně nižších provozních nákladů oproti ostatním dopravním prostředkům. Průměrná cena za jeden ujetý kilometr se pohybuje okolo 0,05 Kč, což nemá mezi elektricky poháněnými dopravními prostředky obdoby. U méně pohyblivých osob zvýší tento elektrický skútr jejich samostatnost a komfort v každodenním životě.

SMS zdarma do všech sítí, sms zdarma do T-Mobile, Vodafone a O2 - www.esemes.cz, Elektrický vozík pro seniory, skutr pro seniory  - www.vozikyskutry.cz

V anketě, kterou jsme si nechali zpracovat, tito lidé nejvíce oceňují přístup obchodních domů, které je možné prostřednictvím elektrického skútru bez problémů navštívit a zrealizovat tak nákup potravin, oblečení či léků. Další nespornou výhodou elektrických skútrů je jejich snadné ovládání pomocí kolébkového systému páček. Tento systém umožní provoz elektrického skútru i osobám s jednou horní končetinou. Navíc není potřeba vynakládat větší fyzickou sílu.

Zaměřili jsme se také na to, jak co nejlépe najít obchod, kde takovýto vozík můžete pořídit. Nejdůležitějšími kritérii je dlouhodobá zkušenost s prodejem elektrických skútrů, odbornost, technické zázemí a přístup k zákazníkovi. Pokud o nákupu elektrického skútru uvažujete, doporučujeme navštívit internetové stránky www.invalidnivoziky.info. Tato společnost se pohybuje na trhu s elektrickými skútry již od roku 2013, disponuje perfektně vyškoleným personálem a nepřeberným množstvím nabízeného zboží. Na ploše více než 1 000 metrů čtverečním se o Vás postará tým profesionálů, který Vám s výběrem elektrického skútru velice rád poradí. Více na www.vozikyskutry.cz


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Elektrický skútr mi otevřel dveře od mého bytu!

Elektrický skútr mi otevřel dveře od mého bytu!

S přibývajícím věkem jsem čím dál tím častěji zůstávala uvězněná doma. Procházky venku se pro mě staly nemožné a můj společenský život téměř vymizel. Mrzelo mě, že obtěžuji svou rodinu i tak s banální věcí, jako je nákup.

10.12.2018 | 07:56
 
Díky skútru pro seniory se dostanu kamkoliv

Díky skútru pro seniory se dostanu kamkoliv

Kvůli pokročilému věku pro mě začínala být cesta na nákup i cesta za mými přáteli a rodinou poměrně komplikovanou záležitostí. Chůze na delší vzdálenost mě velmi unavovala. Klouby bolely.

3.12.2018 | 06:33
 


Poslat SMS