Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Gadgety z Las Vegas  

Gadgety z Las Vegas

7.1.2015 | 21:09
Facebook Twitter Google

Právě probíhá v Las Vegas veletrh konzumní elektroniky s názvem CES a jako každý rok, výrobci odhalí novinky, které teprve v daném roce přijdou na trh. My jsme se zaměřili na výběr těch nejvíce cool gadgetů, které letos spatřily světlo světa.

Mini Drone

Tento nově vzniklý projekt představil čerstvou hračku v podobě mini quadrokoptéry o velikosti lidské dlaně. Je plně ovladatelná za pomoci smartphone a umí stejné funkce jako její větší bráchové. Levitovat na míste, vyhnout se překážkám a dokonale ví, kde se nachází oproti smartphonu, ze kterého je ovládán.

Designový reproduktor

Devialet Phantom stojí za jedněmi z nejpopulárnějších audio sestav na světě. Nyní však napěchovali všechnu nejmodernější audio techniku do jednoho zaobleného reproduktoru, který nápadně připomíná Hvezdu Smrti z Hvězdných válek. Tento designově vyladěný reproduktor navíc nese cool jméno “Heart Bass Implosion”. Tomu nejde odolat.

Swarovski fitness náramek

I světově známý výrobce šperků naskočil na vlak fitness náramků a představil jeden netradiční. Náramek je totiž osazen solárními krystaly s názvem Misfit, ty slouží nejen jako obyčejná ozdoba. Zároveň také díky slunečním paprskům dobíjí elektroniku v náramku.

Bluetooth prsten

Tento prsten sice nevládne všem, ale jistě vládne vašemu telefonu. Můžete si totiž nastavit předem funkce, které se za pomoci gestur s prstenem vykonají.

Fototiskárna do kapsy

Polaroid Zip je skvělá vychytávka k zvěčnění momentů s rodinou a přáteli. Tato mini tiskárna se vejde do kapsy a tiskne fotky z tabletů, smartphonu prostě všeho co vás napadne. Navíc díky technologii Zink nepoužívá žádný inkoust. Speciální papír na fotky se promění ve vaši fotku během sekund. Baterie v Polaroidu Zip si poradí s 25 fotografiemi na jedno nabití.

Narrative Clip

Narrative Clip je roztomile malá kamerka, která jak název napovídá, slouží výhradně k nošení díky klipu na oblečení. Se svými pouze 20ti gramy je na to jako stvořená. Disponuje technologií bluetooth, Wi-Fi a rozumí si s Androidem i iOS. Díky propojení s mobilním zařízením také dokáže všechny pořízené snímky a video rovnou uploadovat na internet.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS