Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Herní pecky pro iPhone a iPad  

Herní pecky pro iPhone a iPad

3.1.2015 | 20:51
Facebook Twitter Google

Pokud jste jedni ze štastlicvů co našli pod stromečkem zbrusunový smartphone nebo tablet od Apple, jistě oceníte náš výběr herních pecek, které stojí za to zkusit.

Doba, kdy hraní dominovaly GameBoye už má dávno odzvoněno, dnes je právě smartphone nebo tablet bránou do světa her. A nyní se pojdmě společně podívat co se právě hraje:

MONUMENT VALLEY

Je jednoznačně nejhezčí hra, jakou si můžete na iOS zahrát. Svojí podmanivou grafikou vás vtáhne do světa plného barev a překvapení na dobrodružné cestě. Jen škoda, že hra není delší.

KINGDOM RUSH FRONTIERS

Skvělá tower-defense hra se dočkala pokračování a rozhodně neubírá na kvalitě. Najdete zde nové a záludnější nepřátele spolu s propracovanějším systémem obraných věží, které vám pomohou ubránit domovskou zemi Linireu.

BADLAND

Prožeňte chlupatou potvůrku skrze záludný lesní svět plný nástrah. Cestou narazíte na nebezpečná monstra a pasti. Poznáte mnohé schopnosti vašeho hlavního hrdiny a rozhodně nespustíte oči s nádherné hry doprovázené ještě skvělejším soundtrackem.

THE WALKING DEAD

Herní adaptace slavné seriálové série The Walking Dead vás vezme do postapo. světa plném zombií, kde přežijí jen ti nejsilnější. Narozdíl od různých skákaček, nabízí tato hra hluboký příběh proplétený bojem o holý život na každém kroku. Sympatické postavy si zamilujete hned v první epizodě a postupně vás hra vtáhne do děje s neustále gradujícím příběhem. Po úspěšné první sérii, následuje i druhá, takže je na co se těšit.

HUNDREDS

Stylová logická hra vám dává za úkol, nechat vyrůst všechny vaše bubliny dokud nedosáhnou celkového počtu 100. Háček je v tom, že tapnutím na bublinu, aby rostla, zároveň zčervená a když narazí do jiné, hra končí.

THE ROOM TWO

Předchůdce této hry vyhrál ocenení hra roku. Jedná se o skvělou logickou hru, kde jste jako hráč uvězněn v místnosti a vaším úkolem je hledat a vyřešit hádanku jak se dostat ven, nebo pokračovat dál. The Room Two jak se pokračování jmenuje přináší ješte lepší grafiku a propracovanější hádanky. Během řešení logických překážek se také podíváte na zajímavá místa jako například skupinová seance nebo do útrob staré lodi.


Další články

Rodiče šmírují teenagery v Americe

Rodiče šmírují teenagery v Americe

Nedávný průzkum mobilních zpráv monitorovací společností TxtWatcher do značné míry potvrdil, že dnešní teenageři mezi sebou formou sms zpráv sdílejí úplně vše.

22.3.2017 | 11:26
 
5 nejlepších her v prohlížeči

5 nejlepších her v prohlížeči

Dnes jsme se rozhodli, že se podíváme na nějaké ty zabijáky času, když doma není do čeho píchnout - každý z nás to určitě zná, jsou dny, kdy prostě nevíte, čím se zabavit. A právě proto jsme vám vybrali ty nejzajimavější hry, které ani nemusíte stahovat - jednoduše si je otevřete ve vašem prohlížeči a hrajete!

20.3.2017 | 19:45
 


Poslat SMS