Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
I když venku prší, my vám přinášíme tipy kam vyrazit za sportem a relaxem  

I když venku prší, my vám přinášíme tipy kam vyrazit za sportem a relaxem

14.9.2012 | 10:00
Facebook Twitter Google

Venku už začíná být pěkně sychravo a to je nepříznivý fakt především pro příznivce venkovních sportů, ale nezoufejte, přinášíme vám tipy kam vyrazit za sportem i na podzim a za deště.

Skydive arény

Velkou novinkou jsou takzvané Skydive arény. Pokud toužíte vyzkoušet jaké to je vznášet se volně ve vzduchu, ale bojíte se seskoku z letadla, tak právě pro vás je skydive létání určeno a bude tak vynikající alternativou. Budete létat ve vzduchovém tunelu a to pár metrů nad zemí. Netradiční adrenalinový zážitek, který je ale bezpečný a mohou se ho účastnit všichni zdatní jedinci a to už i děti od pěti let. Ve vzduchu vás bude udržovat stabilní větrný proud o rychlosti, která dosahuje až 270 km za hodinu. K tomu, abyste si létání ve vzduchu vyzkoušeli, nepotřebujete nic umět, ani procházet dlouhou instruktáží. K létání vám bude zapůjčena kombinéza, přilba, rukavice a brýle.

Lezení na umělých stěnách

Pokud už jste zkušení, co se týče venkovního horolezectví, tak jistě halové lezení provozujete, když přijde špatné počasí. Ale jestli jste úplní začátečníci i tak můžete zavítat do center s lezeckými stěnami, zúčastnit se lekce s instruktorem a naučit se lezeckému umění. Veškeré vybavení si můžete vypůjčit, a pokud se do lezení zamilujete, není problém si výbavičku pořídit ve speciálních outdoorových obchodech. Díky umělým stěnám si můžete vychutnat adrenalin i v centru města za pár korun.

Boowling

Možná mnohým nepřipadá boowling ani jako sport, ale relax, který si můžete dopřát za doprovodu přátel. Hra, tak jak ji známe, v současné podobě vznikla už v polovině 19. století a to předchůdce můžeme najít již ve 4. tisíciletí před naším letopočtem. Výhodou je především skutečnost, že neklade fyzické omezení na hráče, takže se v něm mohou vzájemně poměřovat jak mladší, tak i starší hráči. Díky rychlému střídání hráčů na dráze má hra napětí a spád, neboť hráči mohou vzájemně porovnávat své průběžné výsledky a aktuální bodové zisky. Jedná se o sport pohodlný a bezpečný a díky skutečnosti, že se jeho zápasy konají v krytých prostorech, tak se na podzim náramně hodí.


Další články

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Na počest desetiletého výročí společnosti Apple, se společnost včera rozhodla uvést na trh nový iPhone. V dnešním článku se podíváme na to, co vše v sobě tenhle nadupaný telefon skrývá.

13.9.2017 | 21:01
 
TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

Každý rok sestavuje magazín FORBES seznam nejbohatších lidí na naší planetě. V dnešním článku se podíváme na to, kdo se za uplynulý rok dostal do TOP10 a jakým bohatsvím jednotlivci disponují. Zajímavosti je, že se do výběru nedostala žádná žena. A kdo teda patří mezi nejbohatší lidi na světě?

6.9.2017 | 20:06
 
Nejlepší písničky tohoto léta

Nejlepší písničky tohoto léta

V dnešním článu jsme se rozhodli podívat se na nejhranější písničky tohoto léta. Připomeňte si s námi nejlepší skladby roku 2017, které nesmí chybět ve vašem playlistu!

30.8.2017 | 19:43
 


Poslat SMS