Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
I když venku prší, my vám přinášíme tipy kam vyrazit za sportem a relaxem  

I když venku prší, my vám přinášíme tipy kam vyrazit za sportem a relaxem

14.9.2012 | 10:00
Facebook Twitter Google

Venku už začíná být pěkně sychravo a to je nepříznivý fakt především pro příznivce venkovních sportů, ale nezoufejte, přinášíme vám tipy kam vyrazit za sportem i na podzim a za deště.

Skydive arény

Velkou novinkou jsou takzvané Skydive arény. Pokud toužíte vyzkoušet jaké to je vznášet se volně ve vzduchu, ale bojíte se seskoku z letadla, tak právě pro vás je skydive létání určeno a bude tak vynikající alternativou. Budete létat ve vzduchovém tunelu a to pár metrů nad zemí. Netradiční adrenalinový zážitek, který je ale bezpečný a mohou se ho účastnit všichni zdatní jedinci a to už i děti od pěti let. Ve vzduchu vás bude udržovat stabilní větrný proud o rychlosti, která dosahuje až 270 km za hodinu. K tomu, abyste si létání ve vzduchu vyzkoušeli, nepotřebujete nic umět, ani procházet dlouhou instruktáží. K létání vám bude zapůjčena kombinéza, přilba, rukavice a brýle.

Lezení na umělých stěnách

Pokud už jste zkušení, co se týče venkovního horolezectví, tak jistě halové lezení provozujete, když přijde špatné počasí. Ale jestli jste úplní začátečníci i tak můžete zavítat do center s lezeckými stěnami, zúčastnit se lekce s instruktorem a naučit se lezeckému umění. Veškeré vybavení si můžete vypůjčit, a pokud se do lezení zamilujete, není problém si výbavičku pořídit ve speciálních outdoorových obchodech. Díky umělým stěnám si můžete vychutnat adrenalin i v centru města za pár korun.

Boowling

Možná mnohým nepřipadá boowling ani jako sport, ale relax, který si můžete dopřát za doprovodu přátel. Hra, tak jak ji známe, v současné podobě vznikla už v polovině 19. století a to předchůdce můžeme najít již ve 4. tisíciletí před naším letopočtem. Výhodou je především skutečnost, že neklade fyzické omezení na hráče, takže se v něm mohou vzájemně poměřovat jak mladší, tak i starší hráči. Díky rychlému střídání hráčů na dráze má hra napětí a spád, neboť hráči mohou vzájemně porovnávat své průběžné výsledky a aktuální bodové zisky. Jedná se o sport pohodlný a bezpečný a díky skutečnosti, že se jeho zápasy konají v krytých prostorech, tak se na podzim náramně hodí.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS