Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Jak může vypadat nový iPhone 8  

Jak může vypadat nový iPhone 8

5.2.2017 | 17:00
Facebook Twitter Google

Internetem koluje koncept nového iPhone 8, který by sebou mohl nést novinky z aktuální řady Macbooků.

Macbooky z konce roku 2016 jsou osazeny zásadní novinkou. Dotykovým displejem nad klávesnicí přístroje. Ten slouží pro doplňkové ovládací funkce jako například zkratku pro otevření stránky na odesílání SMS zdarma. Kromě zkratek umožňuje tvůrcům aplikací přidávat nové ovládací prvky, které jinak zabírají prostor na ploše zařízení. U uživatelů se celkově shledal s rozporuplnými reakcemi.

Na jednu stranu sice ulehčuje práci, na druhou lidem odvádí pozornost od samotného displeje. To by však u mobilního iPhone nedělalo žádný problém a dotyková plocha navíc by vytvořila drahocenné místo navíc v prostoru tlačítka “home”. Ostatně na YouTube se objevil tento koncept, který názorně pracuje s aplikací YouTube a rozšiřuje tak ovládací možnosti na zařízení. Mrkněte na video pod článkem a řekněte sami, jestli je to dle vás krok kupředu nebo úplně vedle.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Vlastní bydlení je začátek cesty

Vlastní bydlení je začátek cesty

Každý mladý člověk chce nastartovat svůj vlastní samostatný život především bydlením. Lze se nastěhovat do pronájmu, nebo si pořídit vlastní bydlení.

10.2.2018 | 07:36
 
Využijte léto naplno s grilovacími altány

Využijte léto naplno s grilovacími altány

Blíží se nám léto a s tím je spojené i příjemné posezení s přáteli na zahradě u grilu. Nyní pro naše čtenáře a návštěvníky máme speciální akci. Grilovací altán Grillkota 9 slaví 9 výročí.

5.2.2018 | 09:26
 


Poslat SMS