Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Jak může vypadat nový iPhone 8  

Jak může vypadat nový iPhone 8

5.2.2017 | 17:00
Facebook Twitter Google

Internetem koluje koncept nového iPhone 8, který by sebou mohl nést novinky z aktuální řady Macbooků.

Macbooky z konce roku 2016 jsou osazeny zásadní novinkou. Dotykovým displejem nad klávesnicí přístroje. Ten slouží pro doplňkové ovládací funkce jako například zkratku pro otevření stránky na odesílání SMS zdarma. Kromě zkratek umožňuje tvůrcům aplikací přidávat nové ovládací prvky, které jinak zabírají prostor na ploše zařízení. U uživatelů se celkově shledal s rozporuplnými reakcemi.

Na jednu stranu sice ulehčuje práci, na druhou lidem odvádí pozornost od samotného displeje. To by však u mobilního iPhone nedělalo žádný problém a dotyková plocha navíc by vytvořila drahocenné místo navíc v prostoru tlačítka “home”. Ostatně na YouTube se objevil tento koncept, který názorně pracuje s aplikací YouTube a rozšiřuje tak ovládací možnosti na zařízení. Mrkněte na video pod článkem a řekněte sami, jestli je to dle vás krok kupředu nebo úplně vedle.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS