Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Jak řešit problémy s dluhy  

Jak řešit problémy s dluhy

3.9.2018 | 15:15
Facebook Twitter Google

Dovolené a prázdniny jsou u konce, což pro mnoho lidí znamená, že se musejí vypořádat s následky dovolených.

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Dovolené a prázdniny jsou u konce, což pro mnoho lidí znamená, že se musejí vypořádat s následky dovolených.
Mnoho lidí, aby mohlo vůbec někam na dovolenou jet, si muselo půjčit peníze. Nejčastěji volily rychlé mikro půjčky, které se musejí co nejdříve doplatit, protože jejich úrok při nedoplacení je pro některé lidi přímo astronomický.

Jak tedy vyřešit problém s mikro půjčkami?

Konsolidace půjček, půjčka bez poplatků - www.penizebezpoplatku.cz, SMS zdarma do T-Mobile, posílání SMS do T-Mobile zdarma - www.esemes.cz

Nejprve je nutné podívat se na možnosti.

Na trhu se pohybuje mnoho společností a institucí, které jsou schopny poskytnout půjčky. Nicméně ne každý si může dovolit jít pro půjčku třeba do banky. Nedostatečný příjem a mnoho dalších aspektů může zapříčinit zamítnutí žádosti o půjčku u banky.
Takže je pak každý nucen obrátit se na nebankovní půjčku. Nebankovní půjčka je v mnoha ohledech vstřícnější než bankovní ale nese sebou také hodně rizik.
Nejčastější a nejběžnější riziko je poplatek předem. I když byla provedena novelizace zákona o spotřebitelském úvěru a zároveň není možné si za půjčku vybírat poplatek před vyplacením půjčky, tak jsou na trhu stále společnosti, které si myslí, že dokáží nějakým způsobem přesvědčit klienta, aby zaplatil poplatek předem. Poplatek předem je běžně obhajován jako jistina v případě nesplácení. Ovšem v případě, že klient zaplatí poplatek předem, tak společnost přestane komunikovat a klient tak přišel o své peníze i o šanci, že od takové společnosti získá půjčku. Nabídka půjčky s poplatkem není v žádném případě seriózní nabídka.

Naštěstí je zde i alternativa půjčky bez poplatků. I když to může vypadat, že na trhu neexistují seriózní půjčky, tak přeci jen jsou. Společnosti, které nabízejí půjčky a myslí to s nabídkou půjčky opravdu vážně, nebudou od klienta vyžadovat poplatek předem. Přesvědčit se o tom můžete ZDE.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS