Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Jaké jsou nejlepší antiviry na mobil? Známe je!  

Jaké jsou nejlepší antiviry na mobil? Známe je!

6.4.2017 | 20:35
Facebook Twitter Google

Máte ve svém telefonu antivir? Některé aplikace mohou obsahovat adware, spyware, či jiná zvířátka typu trojského koně. Nástrah na internetu je mnoho, proto si musíte dávat velký pozor na to, abyste mohli třeba i bezproblémově posílat sms z internetu zdarma. Pokud si tedy chcete co nejlépe zabezpečit svůj mobilní telefon, čtěte dále.

1. 360 Security

Antivirus 360 Security v testu kvality dopadl na úctyhodných 99,9%. Co se týče samotného průběhu skenování obsahu telefonu je velice rychlý a navíc přehledný. Program vás souběžně s hledáním virů upozorňuje na zranitelná místa (například povolení stahovat aplikace z neznámých zdrojů, aplikace které spotřebují příliš mnoho energie atd.) a umožní vám rychle vyčistit paměť a mezipaměť, čímž může zrychlit jeho výkon a kapacitu.

2. Avast!

Našlapaný antivirus Avast! obsahuje desítek funkcí. Kromě klasického skenování a možnosti automatického provádění antivirové kontroly má i možnost zálohování, pokročilou schopností ochrany proti krádeži, či zneužití (rychlé zamknutí vybraných aplikací). Součástí je také detektor, který vám přehledně vyobrazí povolení nainstalovaných aplikací, možnost tvorby filtrů pro SMS a volání, nebo firewall. Některé z funkcí jsou samozřejmě zpoplatněné, avšak částky nejsou nijak závratné.

3. Eset Mobile Security & Antivirus

Jeden z nejkvalitnějších antivirových programů na počítačích a zároveň i jeden z nejlepších antivirů pro mobilní zařízení. Je jednoduchý a velice účinný, má však jednu nevýhodu - skenování opravdu dlouho trvá. Na druhou stranu to dělá poctivě, takže se vyplatí chvíli počkat. Co se týče dodatečných funkcí, vedle obvyklé protizlodějské ochraně zde najdete i možnost „anti-phishing“, která vám bude automaticky blokovat podvodné webové stránky.

4. Kaspersky Internet Security pro Android

Jeden z nejlépe hodnocených antivirů. Aplikace nabízí ochranu dat před ztrátou či zneužitím neoprávněnou osobou a před napadením všemi druhy mobilních hrozeb (mobilní viry, útoky hackerů apod.). Zároveň umí filtrovat nevyžádané SMS zprávy a hovory, nalézt zařízení pomocí GPS modulu a vzdáleně smazat všechna data z telefonu. Další funkce jsou například ochrana proti malwaru, webová ochrana či ochrana soukromí.

5. Avira Antivirus Security

Velice jednoduchý antivirus vhodný pro naprosté začátečníky. Po zalogování do systému (e-mail a heslo) už stačí jenom skenovat. Avira má přitom vysokou úspěšnost nalezeného malwaru. Vedle samotného skenování vám Avira umožní také sledování polohy všech zalogovaných zařízení vašeho účtu skrze stránky my.avira.com a případné vymazání obsahu telefonu na dálku, či jeho zablokování.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Mám dluhy. No a co?

Mám dluhy. No a co?

Téměř každý člověk na planetě má nějaké dluhy. Každý si někdy půjčil, když potřeboval. Sice to byl problém, protože na finančním trhu stále působí společnosti, které nemají sebemenší zájem pomoci s finanční situací, ale přeci se povedlo najít společnost, která ráda poskytne finanční prostředky.

21.5.2018 | 07:49
 
Snadnější stěhování

Snadnější stěhování

Každý člověk sní o tom, že se jednou osamostatní od rodičů a začne bydlet sám a nejlépe ve vlastním bydlení. Ovšem sen je v mnoha případech nereálný z finančních důvodů. Stěhování do jiného bytu či domu s sebou nese i nějaké komplikace.

14.5.2018 | 08:10
 


Poslat SMS