Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Kdo šetří má za tři  

Kdo šetří má za tři

4.6.2018 | 07:54
Facebook Twitter Google

Je mnoho způsobů jak si zajistit aby se naše finanční situace neohrozila. Například šetřit. Mnoho lidí zastává praktiku, že když se šetří, tak se pak nemůže stát nic, protože jsou nějaké finanční prostředky, ze kterých se dá čerpat. Ovšem šetřit si nemůže dovolit každý.

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Každý den o naši pohodě či nepohodě rozhoduje mnoho faktorů. Jak jsme se vyspali, jaké jíme jídlo, jak se nám daří v práci a mnoho dalších věcí. Když se nám nedaří v práci, tak se to pak odráží i na našem soukromém životě. Snažíme se aby bylo vše lepší a hlavně se bojíme, že o práci přijdeme, protože práce je náš zdroj příjmu a díky tomu jsme schopni přežít. Ovšem většina věcí je ovlivnitelná. A to právě díky penězům. Když přijdeme o práci, tak se může stát, že se ocitneme v tíživé finanční situaci. Najednou nestíháme splácet půjčky, které máme, a díky tomu se náš osobní život stává složitějším. Skrze finance se pak mnoho lidí dohaduje s partnerem a mnohdy to pak končí rozchodem či rozvodem, protože naše finanční situace má vliv právě na fungování domácnosti.

Co takhle finanční rezervy?

Je mnoho způsobů jak si zajistit aby se naše finanční situace neohrozila. Například šetřit. Mnoho lidí zastává praktiku, že když se šetří, tak se pak nemůže stát nic, protože jsou nějaké finanční prostředky, ze kterých se dá čerpat. Ovšem šetřit si nemůže dovolit každý. Mnoho lidí i přes snahu něco ušetřit žije tzv. od výplaty k výplatě a není tak možné vůbec ušetřit. Už jen proto, že skoro každý člověk má minimálně 2 půjčky a ty obrovsky zasahují do rozpočtu.
Když už je vše až tak, že se nedá ani ušetřit a to jen díky předraženým půjčkám, tak je zde jediná možnost. Konsolidace půjček.

Konsolidace půjček, sjednocení půjček, levná půjčka - www.penizebezpoplatku.cz, SMS zdarma do Vodafone - www.esemes.cz

Konsolidace půjček je vlastně sjednocení všech půjček do jedné jediné, která je pak i výrazně výhodnější.
Konsolidace půjček funguje tak, že se vyplatí všechny půjčky, které daný člověk má. Například, když má někdo půjčku, kde se splátka pohybuje kolem 3000,- a další půjčku, kde se splátka pohybuje kolem 5000,-, tak je hned 8000,- měsíčně použito ke splácení půjčky. Konsolidace půjček umožní, že se z takových půjček může splátka pak snížit například na 2500,- a obě půjčky jsou najednou vyřešeny.

Jak a kde si konsolidaci půjček vyřídit?

Míst, kde si může člověk požádat o konsolidaci půjček je stále hodně, ale rozhodují podmínky a na ty ne každý dosáhne.
Nabídka na konsolidaci půjček je i ZDE. Požádejte si o konsolidaci půjček ještě dnes a začněte řešit svoji finanční situaci.
Nepřežívejte, ale žijte.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS