Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Kredit nemusíte řešit  

Kredit nemusíte řešit

22.10.2018 | 09:06
Facebook Twitter Google

Občas se stane, že potřebujete rychle napsat sms ale na mobilu se vám zobrazí, že máte nedostatečný kredit.

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, www.esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Občas se stane, že potřebujete rychle napsat sms ale na mobilu se vám zobrazí, že máte nedostatečný kredit. Jelikož nechcete platit paušální služby, tak jste nuceni neustále kontrolovat kredit a dávat pozor, jestli je ho dostatek, kdybyste náhodou potřebovali nutně někomu zavolat nebo napsat sms.
Když potřebujete napsat sms a nemáte dostatečný kredit, tak je možnost si kredit někde dobít, pak budete moci napsat sms zprávu, nebo můžete využít bezplatné sms brány, které odesílají sms do všech sítí v České Republice.
Ovšem mnoho bezplatných sms brán, nabízí, že vám bezplatně odešlou sms do O2, T-Mobile i Vodafone, ale pod podmínkou, že si u nich vytvoříte účet a následně musíte vložit i platební informace. Takže bezplatná sms brána do O2, T-Mobile a Vodafone není už tak bezplatná, ale je jasné, že každá sms, kterou pošlete se vám automaticky odečte z účtu a za sms jste tak zaplatily stejně jako kdybyste měli kredit. Ano je pravda, že když jde o důležitou zprávu, tak je jedno, jestli se za to něco zaplatí ale proč tedy nabízet odesílání sms do O2, T-Mobile a Vodafone zcela zdarma, když to tak nakonec není?

SMS zdarma do všech sítí, posílání SMS do O2 zdarma - www.esemes.cz

SMS zdarma je opravdu zdarma

Bezplatná sms brána www.esemes.cz vám nabízí opravdu možnost poslat sms do všech sítí (02, T-Mobile i Vodafone) zcela zdarma a nebudete muset ani vytvářet účet k tomu abyste mohli sms odeslat či nebudete muset ani uvádět platební informace.
Bezplatná sms brána do O2, T-Mobile a Vodafone z www.esemes.cz je opravdu zdarma.

Jestli se o tom chcete přesvědčit, pošlete si bezplatnou sms do O2, T-Mobile i Vodafone z www.esemes.cz ihned a uvidíte, že po vás nebude vyžadováno nic jiného než jen telefon odesílatele, telefon příjemce a text zprávy, kterou chcete zaslat.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS