Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Mikropůjčka - dobrý pomocník ale ne vždy  

Mikropůjčka - dobrý pomocník ale ne vždy

24.9.2018 | 09:33
Facebook Twitter Google

Situace s krátkodobou půjčkou pro každého vypadá nejprve snadně. Půjčím si peníze a pak je vrátím do určité doby a bez úroků. Jenže v mnoha případech si hodně lidí neuvědomí

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Svátky jsou neodvratně za dveřmi a hodně lidí začíná přemýšlet, kde vlastně sehnat peníze na svátky. Ať už to jsou Vánoce, Silvestr či jiná například rodinná událost.
Pro hodně lidí je rychlá půjčka většinou známkou toho, že musí zvolit krátkodobou půjčku. Krátkodobá půjčka je sice pro mnoho lidí rychlým způsobem, jak získat peníze, ale na druhou stranu je to také snadná a rychlá cesta k tomu, aby se lidé dostali do větších potíží, než ve kterých momentálně jsou.

Krátkodobá půjčka je jako trojský kůň

Situace s krátkodobou půjčkou pro každého vypadá nejprve snadně. Půjčím si peníze a pak je vrátím do určité doby a bez úroků. Jenže v mnoha případech si hodně lidí neuvědomí, že krátkodobá půjčka musí být opravdu splacena do určité doby. Pokud není splacena do určité doby (například do 30 dní), tak nastupují na scénu úroky, které nejsou zrovna nízké, vzhledem k tomu, že se jedná o krátkodobou půjčku.
Následuje téměř nekonečné kolečko s půjčkami. Téměř každý, kdo si vezme krátkodobou půjčku, si vezme ihned další krátkodobou půjčku a zkusí zaplatit první půjčku. A takhle to pokračuje tak dlouho, jak to jen je možné. Pak se klient dostane do nekonečného kola krátkodobých půjček, protože vždy mu minimálně jedna zůstane, a to většinou vede k problémům, které nakonec mohou být i začátkem opravdových problémů jako je například exekuce.

Rychlá půjčka, konsolidace půjček, půjčka bez poplatků - www.penizebezpoplatku.cz, SMS zdarma do 02, posílání SMS do 02 zdarma - www.esemes.cz

Konec problémům s krátkodobou půjčkou

Když už si myslíte, že se exekuci nevyhnete, tak vždy existuje nějaké řešení. Když už není možné krátkodobou půjčku vyplatit další krátkodobou půjčkou, tak je ideální čas na vyřízení dlouhodobé půjčky. Dlouhodobá půjčka je výhodná hlavně v tom, že je možnost ji splatit předčasně, a hlavně je na více než 30 dní. Půjčka je například na 72 měsíců. A to je ta nejlepší varianta, jak se zbavit všech krátkodobých půjček.
Chcete vědět, kde si můžete vyřídit dlouhodobou půjčku? Podívejte se ZDE


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS