Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Mikropůjčky aneb jak s nimi zatočit  

Mikropůjčky aneb jak s nimi zatočit

17.9.2018 | 08:34
Facebook Twitter Google

Každý jistě zažil situaci, že něco akutně potřeboval a nemohl si to dovolit. Bylo potřeba například nové auto na cestování do práce ale bohužel finanční rozpočet byl už tak napnutý

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Každý jistě zažil situaci, že něco akutně potřeboval a nemohl si to dovolit. Bylo potřeba například nové auto na cestování do práce ale bohužel finanční rozpočet byl už tak napnutý, že nebylo možné si nové auto pořídit a na opravu starého auta by padlo více peněz než na nové. Mnoho lidí takové problémy vyřeší tak, že si prostě někde půjčí peníze a pak je splácejí.

Jedná se především o rychlé a krátkodobé půjčky, protože většina lidí si myslí, že zvládnou zaplatit krátkodobou půjčku bez problémů. Ovšem při zjištění, kolik má vlastně jít z výplaty někam jinam, najednou zjišťují, že bude trochu problém pak vyžít a díky tomu bude člověk nucen buď půjčku splatit později, díky čemuž se pak vystavuje problémům ze strany věřitele, protože každá půjčka se prostě jednou musí vrátit. Ovšem věřitel by byl rád, kdyby se dostálo podmínkám, které byly uvedeny ve smlouvě a tj. splacení v daném termínu.
Klient buď riskne problém s věřitelem a bude se snažit vše nějakým způsobem řešit smírnou cestou (prodlužování na nezbytnou dobu) nebo se rozhodne, že zkusí vytlouct klín klínem. Vezme si další půjčku, která je také krátkodobá, protože potřebuje co nejrychleji vyřešit situaci s prvním věřitelem a začíná tak nekonečné kolečko problémů. Zaplatit půjčku půjčkou je v některých případech jistě řešení ale není správné a už vůbec ne normální zaplatit krátkodobou půjčku jinou krátkodobou půjčkou. Takhle se celá situace jen oddálila o pár dní. Celý proces se tak bude opakovat znovu dokola a klient bude lapen do kruhu krátkodobých půjček.

Konsolidace půjček, mikropůjčky - www.penizebezpoplatku.cz, SMS zdarma do T-Mobile, posílání SMS do T-Mobile zdarma - www.esemes.cz

Jak si zajistit aby půjčka nebyla problém?

Řešení, jak se vyhnout nekonečnému kolečku s krátkodobou půjčkou je vzít si běžnou a nejlépe bezúčelovou půjčku. Dlouhodobá půjčka je v tomto směru pro každého jednodušší, a hlavně bez problémovější. Splátka u dlouhodobé půjčky je v mnoha případech přijatelná, a tak nemá klient svůj rozpočet až tak napnutý.
Neřešte zaplacení krátkodobé půjčky další krátkodobou půjčkou, ale zaplaťte vše normálním způsobem. Vezměte si dlouhodobou půjčku bez poplatků předem.
Nabídka dlouhodobé půjčky bez poplatků předem je ZDE.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS