Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Mobilní zařízení prémiové kvality  

Mobilní zařízení prémiové kvality

1.3.2015 | 16:48
Facebook Twitter Google

Právě probíhá světová mobilní konference v Barceloně na níž výrobci uvádí své produkty pro rok 2015. Nás zaujaly hned tři zařízení, které kladou důraz na prémiovou kvalitu s využitím posledních technologií.

Lenovo Vibe Shot

Tento na první pohled uhrančivý smartphone lze zařadit jednoznačně do kategorie fotomobilů. Krom klasických funkcí, je stále častěji využíván smartphone jako fotoaparát pro kvalitní fotografie. Aby toho bylo možné dosáhnout, je třeba více než jen cenově stlačené komponenty. Lenovo Vibe Shot disponuje kromě high-endových parametrů telefonu navíc také interní kapacitou úložiště 32GB rozšířítelnou až na 128GB, 16 MPx fotoaparát s BSI senzorem a optickou stabilizací obrazu. To vše zabalené do tenkého těla z broušeného hliníku. Od nás jistě palec nahoru.

Huawei Watch

Jedna věc je vyrobit obstojné chytré hodinky. Druhá věc je vyrobit takové hodinky, které budou chtít lidé skutečně nosit. Nad tím si očividně poslední dobou lámali hlavu designéři ze společnosti Huawei, ale vyplatilo se. Hodinky o průměru 42mm jsou z nerezové oceli, osazeny safírovým sklíčkem a nejrůznějšími senzory. V Huawei vsadili na osvědčenou kvalitu a v hodinkách naleznete platformu Android Wear, což je upravená podobna Androidu pro nositelné zařízení. Klasický ciferník je v kombinaci s kovovým nebo koženým páskem zároveň krásným doplńkem, který se umí přizpůsobit každé situaci. Změna vzhledu ciferníku je totiž snažší než odeslání SMS zprávy. Ostatně na to se podívejte sami v tomto videu:

Huawei Talk Band B2

Prémiové kvality se dočkaly i zařízení, které byly původně vyrobeny například v plastovém provedení. Za všechny mluví například Huawei Talk Band B2. Jedná se o fitness náramek a bluetooth headset v jednom. Když headset nepotřebujete, podřimuje na vašem zápěstí, kde sleduje vaše tělesné aktivity včetně kvality spánku a zároveň dovede upozornit na události ve vašem telefonu. Snadným vyloupnutím přední části se fitness náramek promění v bluetooth headset do ucha, kompatibilní jak s Androidem tak iOS. Na závěr je nutno dodat, že i přes množství nabízených funkcí Talk Band disponuje velice příjemnou výdrží baterie, až 5 dní na jedno nabití.


Další články

Rodiče šmírují teenagery v Americe

Rodiče šmírují teenagery v Americe

Nedávný průzkum mobilních zpráv monitorovací společností TxtWatcher do značné míry potvrdil, že dnešní teenageři mezi sebou formou sms zpráv sdílejí úplně vše.

22.3.2017 | 11:26
 
5 nejlepších her v prohlížeči

5 nejlepších her v prohlížeči

Dnes jsme se rozhodli, že se podíváme na nějaké ty zabijáky času, když doma není do čeho píchnout - každý z nás to určitě zná, jsou dny, kdy prostě nevíte, čím se zabavit. A právě proto jsme vám vybrali ty nejzajimavější hry, které ani nemusíte stahovat - jednoduše si je otevřete ve vašem prohlížeči a hrajete!

20.3.2017 | 19:45
 


Poslat SMS