Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Návrat do života  

Návrat do života

12.11.2018 | 10:05
Facebook Twitter Google

Na stará kolena se pro mne stávalo čím dál tím horší dojít si třeba na nákup do sámošky, natož například navštívit lékaře, kterého mám daleko od domova.

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, www.esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Skútr pro seniory mně vrátil do života!

Na stará kolena se pro mne stávalo čím dál tím horší dojít si třeba na nákup do sámošky, natož například navštívit lékaře, kterého mám daleko od domova. Nemyslela jsem si, že existuje něco, co by mi pomohlo vyřešit mé problémy s bolestí nohou při chůzi.

Jednoho dne jsem zahlédla staršího muže, který jel proti mně po chodníku, na krásném modrém skútru. Bylo to takové malé vozítko, jelo celkem rychle, ale přesto velmi potichu. Pána jsem zastavila a on mi prozradil, že od té doby, co si koupil elektrický skútr pro seniory, se stal jeho život a pohyb po městě opět zábavou.

SMS zdarma do všech sítí, sms zdarma do O2, Vodafone a T-Mobile - www.esemes.cz, Skútr pro seniory  - www.vozikyskutry.cz

Pánovo vyprávění o všech výhodách skútru mne natolik nadchlo, že jsem požádala rodinu, aby mi takový skútr také pořídili. K mému úžasu sehnat elektrický skútr nebylo vůbec těžké a naopak bylo možné si dokonce vybrat z několika typů, velikostí a barevných provedení skútru, což jsem jako žena uvítala.

Rodina mi pořídila červený elektrický skútr, určený přímo pro seniory se silnějším motorem, který je na baterie, a mohu s ním jezdit po chodníkách i silnicích a dokonce i uvnitř budov. Pro mé nohy je skútr opravdu neuvěřitelnou úlevou a vzdálenosti mezi domovem, obchodem nebo lékařem už nejsou překážkou. Se skútrem se vejdu na všechny chodníky ve městě i do našeho výtahu, takže jsem opravdu spokojená. Všem mohu vřele doporučit obchod, kde jsme skútr zakoupili: www.vozikyskutry.cz


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS