Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Návrat do života  

Návrat do života

12.11.2018 | 10:05
Facebook Twitter Google

Na stará kolena se pro mne stávalo čím dál tím horší dojít si třeba na nákup do sámošky, natož například navštívit lékaře, kterého mám daleko od domova.

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, www.esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Skútr pro seniory mně vrátil do života!

Na stará kolena se pro mne stávalo čím dál tím horší dojít si třeba na nákup do sámošky, natož například navštívit lékaře, kterého mám daleko od domova. Nemyslela jsem si, že existuje něco, co by mi pomohlo vyřešit mé problémy s bolestí nohou při chůzi.

Jednoho dne jsem zahlédla staršího muže, který jel proti mně po chodníku, na krásném modrém skútru. Bylo to takové malé vozítko, jelo celkem rychle, ale přesto velmi potichu. Pána jsem zastavila a on mi prozradil, že od té doby, co si koupil elektrický skútr pro seniory, se stal jeho život a pohyb po městě opět zábavou.

SMS zdarma do všech sítí, sms zdarma do O2, Vodafone a T-Mobile - www.esemes.cz, Skútr pro seniory  - www.vozikyskutry.cz

Pánovo vyprávění o všech výhodách skútru mne natolik nadchlo, že jsem požádala rodinu, aby mi takový skútr také pořídili. K mému úžasu sehnat elektrický skútr nebylo vůbec těžké a naopak bylo možné si dokonce vybrat z několika typů, velikostí a barevných provedení skútru, což jsem jako žena uvítala.

Rodina mi pořídila červený elektrický skútr, určený přímo pro seniory se silnějším motorem, který je na baterie, a mohu s ním jezdit po chodníkách i silnicích a dokonce i uvnitř budov. Pro mé nohy je skútr opravdu neuvěřitelnou úlevou a vzdálenosti mezi domovem, obchodem nebo lékařem už nejsou překážkou. Se skútrem se vejdu na všechny chodníky ve městě i do našeho výtahu, takže jsem opravdu spokojená. Všem mohu vřele doporučit obchod, kde jsme skútr zakoupili: www.vozikyskutry.cz


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Bezplatná sms je reálná

Bezplatná sms je reálná

Čekat na výplatu, aby si člověk mohl dobít kredit na telefonu je mnohdy ubíjející a hlavně stresující. Nutně potřebujete telefonovat nebo odesílat sms ale bez kreditu nebo neomezeného volání je to téměř nemožné. Odesílání sms zdarma je reálné

15.5.2019 | 08:49
 
Léčba z domova

Léčba z domova

Asi to zná skoro každý. Večer se jde spát, vše je v pořádku, téměř nic nebolí ale ráno už je to jinak. Pak už si jen říkáte „nikam nepůjdu, musel bych dlouho čekat u lékaře, aby mi řekl, co mě přesně je“.

11.3.2019 | 11:18
 


Poslat SMS