Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Nejlepší komedie, které musíte vidět  

Nejlepší komedie, které musíte vidět

23.8.2017 | 19:12
Facebook Twitter Google

Jaké jsou nejlepší komedie, na které se můžete podívat při nudném večeru, či na párty s přáteli? Našli jsme pro vás výběr těch nejlepších klasik!

1) Yes man

Jim Carrey jako komik nikdy nezklame. Ve filmu Yes Man si zahrál roli rozvedeného Carla Allena, který se uzavřel před světem. Každý den seděl doma, odmítal návrhy svých přátel a na všechno odpovídal slůvkem ne. Vše se ale zmení po tom, co absolvuje jeden seminář. Od tohoto okamžiku totiž musí na jakoukoliv otázku odpovědět ANO! V průběhu přichází na to, jak se zbavit deprese a špatné práce. Film Yes Man je komedie která nejen pobaví, ale zároveň poukáže na to, jak jedno slůvko může změnit celý váš život.

2) Pařba ve Vegas

Pařba ve Vegas je komedie o loučení se svobodou, které se naprosto zvrhne. Když zbývají 2 dny do svatby, odjíždí ženich a jeho tři kamarádi do Las Vegas, aby si užili pořádnou rozlučku se svobodou. Problém nastává když se ráno probudí s kocovinou a zjistí, že si vlastně vůbec nic nepamatují a co je nejhorší - ženicha nemůže nikdo nikde najít. Krok po kroku se snaží zjistit co se vlastně stalo a najít ženicha, aby stihlsvoji vlastné svatbu. Čím déle děj pokračuje, tím více zjišťují co šíleného minulou noc prováděli.

3) Zohan: Krycí jméno Kadeřník

Ve filmu Zohan: Krycí jméno Kadeřník Adam Sandler v hlavní roli představuje Zohana, izraelského bojovníka proti terorismu, který předstírá že zemřel v boji, aby si mohl splnit sen a stát se kadeřníkem v New Yorku. Poté, co se rozhodl zapomenout na svůj předchozí život zjišťuje, že to nebude tak snadné. Jeho nepřátelé se ho stále sledují a on se s nimi musí vypořádat, ovšem jako kadeřník!

4) Zahulíme, uvidíme

Naprostá klasika která nikdy neomrzí. V hlavní roli jsou dva naprosto rozdílní kámoši - Harold, který se věnuje bankovním investicím a je zamilovaný do sousedky Marii. Na druhé straně je tu Kumar, který si stále nedokáže přiznat, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Co se asi tak stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Začíná neuvěřitelná párty, která ovšem přinese i spoustu problémů.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Léčba z domova

Léčba z domova

Asi to zná skoro každý. Večer se jde spát, vše je v pořádku, téměř nic nebolí ale ráno už je to jinak. Pak už si jen říkáte „nikam nepůjdu, musel bych dlouho čekat u lékaře, aby mi řekl, co mě přesně je“.

11.3.2019 | 11:18
 
Další prosím!

Další prosím!

Celou noc se vám nedaří usnout, protože vás něco bolí? Teď s tou bolestí musíte ještě k lékaři, aby vám řekl, co přesně vám je, a hlavně jak bolest léčit.

25.2.2019 | 08:08
 


Poslat SMS