Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Noční můra, kredit  

Noční můra, kredit

15.10.2018 | 04:48
Facebook Twitter Google

Nedostatečný kredit v mobilním telefonu. Neustálá noční můra lidí, kteří si spočítali, že se jim vyplatí více kredit než paušální služby.

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Nedostatečný kredit v mobilním telefonu. Neustálá noční můra lidí, kteří si spočítali, že se jim vyplatí více kredit než paušální služby.
Hodně lidí používá telefon doslova jen k posílání sms a k volání. K tomu, k čemu byl telefon určený.
Ovšem dost často se stane, že potřebujete někomu poslat zprávu, která je fakt důležitá ale nastane problém, protože na simkartě není dostatečný kredit. Každý hned přemýšlí, kde rychle dobít kredit, aby se mohla zpráva rychle odeslat.

SMS zdarma do všech sítí, posílání SMS do O2 zdarma - www.esemes.cz

Co takhle zkusit bezplatnou sms bránu do všech sítí?

Bezplatné sms brány do všech sítí opravdu existují a fungují. Jednou z těch opravdu fungujících je www.esemes.cz.
Na portálu www.esemes.cz zjistíte, že můžete posílat sms zdarma do všech sítí, a ještě když si vytvoříte účet, budete mít k dispozici všechny kontakty, kterým jste poslali sms. Kontakty si můžete uložit a díky tomu jim můžete v budoucnu rychle napsat zprávu, aniž byste museli někde hledat telefon.

SMS zdarma a rychle

Na bezplatné sms bráně www.esemes.cz to opravdu funguje. Posílání sms do všech sítí a opravdu zcela zdarma. Vyzkoušejte ihned na www.esemes.cz


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Přeprava bez problémů

Přeprava bez problémů

Také jste si všimli seniorů jezdících po městě či vesnici na tříkolových a čtyřkolových skútrech. V poslední době se tyto elektrické skútry staly hitem nejen pro starší občany

19.11.2018 | 14:51
 
Návrat do života

Návrat do života

Na stará kolena se pro mne stávalo čím dál tím horší dojít si třeba na nákup do sámošky, natož například navštívit lékaře, kterého mám daleko od domova.

12.11.2018 | 10:05
 


Poslat SMS