Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Nová pecka od Star Wars na smartphony je tady  

Nová pecka od Star Wars na smartphony je tady

12.1.2017 | 20:36
Facebook Twitter Google

Star Wars Force Arena jde s dobou a přináší oblíbenou kombinaci boje s hrdiny a sbírání karet.

Jakmile dnes odešlete všechny SMS zdarma přátelům, určitě se mrkněte na novou hru od Star Wars s podtitulem Force Arena. Ten staví na základech dnes oblíbených mobilních her jako Clash Royale nebo Vain Glory. Kombinace ovládání hrdiny a podpora jednotek z vašeho karetního balíčku se povedla a hra tak dostává příjemný spád. Běžný zápas stihnete za pár minutek a tak se Force Arena hodí ke každé příležitosti.

Vyber svou stranu síly

Na výběr máte samozřejmě jak Rebelskou alianci tak samotné Impérium včetně nových postav z filmu Rogue One. Sesbírejte ty nejlepší hrdiny s jednotkami a hurá do boji proti reálným nepřátelům v online bitvách po celém světě.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
A začínáme ve vlastním bydlení

A začínáme ve vlastním bydlení

Začít stavět vlastní nemovitost nebo si nemovitost rekonstruovat, může být finančně více náročnější, než jste si původně mysleli. Rekonstrukce nebo stavba vlastní nemovitosti může být samozřejmě levnější tzv. svépomocí.

18.6.2018 | 09:50
 
Zase žádná dovolená

Zase žádná dovolená

Kam letos pojedeme na dovolenou? Věta, kterou každý, kdo má děti či partnera je každý rok opakovaná a skoro každý rok se mnohým stane, že na dovolenou nemohou.

11.6.2018 | 23:17
 


Poslat SMS