Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Nová pecka od Star Wars na smartphony je tady  

Nová pecka od Star Wars na smartphony je tady

12.1.2017 | 20:36
Facebook Twitter Google

Star Wars Force Arena jde s dobou a přináší oblíbenou kombinaci boje s hrdiny a sbírání karet.

Jakmile dnes odešlete všechny SMS zdarma přátelům, určitě se mrkněte na novou hru od Star Wars s podtitulem Force Arena. Ten staví na základech dnes oblíbených mobilních her jako Clash Royale nebo Vain Glory. Kombinace ovládání hrdiny a podpora jednotek z vašeho karetního balíčku se povedla a hra tak dostává příjemný spád. Běžný zápas stihnete za pár minutek a tak se Force Arena hodí ke každé příležitosti.

Vyber svou stranu síly

Na výběr máte samozřejmě jak Rebelskou alianci tak samotné Impérium včetně nových postav z filmu Rogue One. Sesbírejte ty nejlepší hrdiny s jednotkami a hurá do boji proti reálným nepřátelům v online bitvách po celém světě.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Léčba z domova

Léčba z domova

Asi to zná skoro každý. Večer se jde spát, vše je v pořádku, téměř nic nebolí ale ráno už je to jinak. Pak už si jen říkáte „nikam nepůjdu, musel bych dlouho čekat u lékaře, aby mi řekl, co mě přesně je“.

11.3.2019 | 11:18
 
Další prosím!

Další prosím!

Celou noc se vám nedaří usnout, protože vás něco bolí? Teď s tou bolestí musíte ještě k lékaři, aby vám řekl, co přesně vám je, a hlavně jak bolest léčit.

25.2.2019 | 08:08
 


Poslat SMS