Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Nová pecka od Star Wars na smartphony je tady  

Nová pecka od Star Wars na smartphony je tady

12.1.2017 | 20:36
Facebook Twitter Google

Star Wars Force Arena jde s dobou a přináší oblíbenou kombinaci boje s hrdiny a sbírání karet.

Jakmile dnes odešlete všechny SMS zdarma přátelům, určitě se mrkněte na novou hru od Star Wars s podtitulem Force Arena. Ten staví na základech dnes oblíbených mobilních her jako Clash Royale nebo Vain Glory. Kombinace ovládání hrdiny a podpora jednotek z vašeho karetního balíčku se povedla a hra tak dostává příjemný spád. Běžný zápas stihnete za pár minutek a tak se Force Arena hodí ke každé příležitosti.

Vyber svou stranu síly

Na výběr máte samozřejmě jak Rebelskou alianci tak samotné Impérium včetně nových postav z filmu Rogue One. Sesbírejte ty nejlepší hrdiny s jednotkami a hurá do boji proti reálným nepřátelům v online bitvách po celém světě.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS