Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Novinky od Apple znovu hýbou světem  

Novinky od Apple znovu hýbou světem

11.9.2015 | 19:33
Facebook Twitter Google

Apple představil hned čtyři nová zařízení a skalním fanouškům se jistě třesou ruce nadšením.

Celkem se můžeme těšit na nový iPhone, dva iPady a Apple TV. Pojďme společně proletět následující čtyřkou a novinkami, které sebou přinášejí.

iPhone 6S

iPhone zůstává ve dvou stejných velikostech, ale přibude barva. Růžově zlatá nebo-li (rose gold) se přiřadí do nabídky k šedé, zlaté a bílé. Novinkou je způsob ovládání tlakem, který nyní umožňuje při výběru prstem jemně přitlačit a rozkrýt tak pokročilou nabídku vaší volby nebo další funkce. Nesmíme opomenout také zesílené tělo telefonu. K celkovému vylepšení se také přidal fotoaparát, který nyní nabízí 12 Mpx místo původních 8 Mpx.

iPad Pro

iPady se ukázaly hned dva. Ten první, iPad Pro je obří 13ti palcový tablet, který nově obdržel do příslušenství Apple klávesnici a speciální stylus. Apple tím chce vyjít vstříc lidem, kteří iPad používají v zaměstnání a nabídnout jim ještě širší možnosti využití než doposud. Zajímavostí je například zmíněný stylus. Ten kromě napsání a odeslání SMS zdarma na iPadu zvládne také hravě kreslení, včetně stínování díky senzorům pro sklon pera. Vybaven je také tlakovým senzorem a konektorem pro napájení přímo z iPadu.

iPad Mini 4 gen.

Nový iPad Mini musel nadchnout, neboť jeho předchůdce dostal jen snímač otisků prstů a mezi lidmi sklidil poměrně značnou kritiku. Proto s novým “miničkem” nyní zvládnete pořádné vylomeniny. Dostal totiž druhý nejsilnější čip z rodiny Apple produktů a navíc je o něco málo tenčí, než předchozí model. To vše při zachování stejné ceny.

Apple TV

Multimediální krabička od Apple se dočkala své chvíle slávy. Po celých dvou letech je odhalena nová verze, na které je nyní možné nahrávat aplikace a hry. Nový ovladač je vyroben tak, aby vám sloužil i jako ovládání pro nenáročné hry. A přesně na takové hry je Apple TV zaměřena. Výkonem nijak neoslní, ale na běžné hry je plně dostačující.

Už víte, kterou z uvedených novinek si jistě pořídíte?


Další články

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Na počest desetiletého výročí společnosti Apple, se společnost včera rozhodla uvést na trh nový iPhone. V dnešním článku se podíváme na to, co vše v sobě tenhle nadupaný telefon skrývá.

13.9.2017 | 21:01
 
TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

Každý rok sestavuje magazín FORBES seznam nejbohatších lidí na naší planetě. V dnešním článku se podíváme na to, kdo se za uplynulý rok dostal do TOP10 a jakým bohatsvím jednotlivci disponují. Zajímavosti je, že se do výběru nedostala žádná žena. A kdo teda patří mezi nejbohatší lidi na světě?

6.9.2017 | 20:06
 
Nejlepší písničky tohoto léta

Nejlepší písničky tohoto léta

V dnešním článu jsme se rozhodli podívat se na nejhranější písničky tohoto léta. Připomeňte si s námi nejlepší skladby roku 2017, které nesmí chybět ve vašem playlistu!

30.8.2017 | 19:43
 


Poslat SMS