Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Nyní už bez lékaře  

Nyní už bez lékaře

14.1.2019 | 08:15
Facebook Twitter Google

Nejprve je důležité vědět jaká část lidského těla vás trápí. Bez toho se nemůže dál pracovat. Tak jako u lékaře, tak i online aplikace potřebuje

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, www.esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Abychom zjistily, jaká nemoc nás trápí, bylo vždy nutné jít k lékaři, čekat dlouhou dobu, než přijde pacient na řadu a pak diagnóza ze strany lékaře. Mnoho lidí nemá tolik času, a navíc v dnešní hektické době nechtějí ani chodit k lékaři, protože se jim nevyplatí jít místo práce marodit.

Diagnostika nemoci pohodlně z domova

Internetové stránky www.uzdravse.cz nabízí jednoduchou aplikaci, která dokáže diagnostikovat nemoc a rovnou nabídne i léčbu. Samozřejmě se jedná o online nástroj, a tak je v mnoha případech stejně nezbytné i po diagnostice navštívit lékaře, protože se mohou s léčbou objevit i další zdravotní komplikace, které aplikace pochopitelně nedokáže předpokládat. Nicméně jako diagnostika a případný návrh alternativní léčby je aplikace na www.uzdravse.cz naprosto ideální.

SMS zdarma do všech sítí, sms zdarma do 02, Vodafone a T-Mobile - www.esemes.cz, Doktor, online doktor, diagnóza nemoci - www.uzdravse.cz

Jak diagnostika nemoci funguje

Nejprve je důležité vědět jaká část lidského těla vás trápí. Bez toho se nemůže dál pracovat. Tak jako u lékaře, tak i online aplikace potřebuje k přesné diagnóze vědět, jaká část lidského těla vás bolí či trápí. Pak je potřeba si přesně uvědomit, jestli se jedná o bolest, vyrážku či jiný problém. Jelikož vás aplikace nevidí, tak je potřeba specifikovat co máte za problém. Lékař by se zaměřil na celou problematickou část a zkoumal by co se přesně děje. Toto aplikace nedokáže, takže je potřeba specifikovat.

Jakmile máte specifikovaný problém, tak je možné přejít k diagnostice. Diagnostika probíhá tak, že vyberete, jaké máte příznaky. Na základě příznaků dokáže aplikace vyhodnotit co vás přesně trápí či s čím máte problém.

Po kompletní diagnostice se zobrazí výsledek, ve kterém vidíte, co vás opravdu trápí, a hlavně rovnou uvidíte i způsob léčby. Každopádně je nutné brát na vědomí, že aplikace není lékař. Takže v některých případech vás aplikace vyzve ke konzultaci s lékařem.

Zkuste si i vy diagnostikovat svoji nemoc na www.uzdravse.cz.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS