Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Připravte se na jaro – provětrejte svůj šatník  

Připravte se na jaro – provětrejte svůj šatník

4.4.2011 | 13:21
Facebook Twitter Google

Znáte to, v zimě jsou to svetry, kozačky, šály a rukavice. Hodně věcí se schová pod několika vrstvami a jde hlavně o to hlavní, aby nám bylo teplo. Ale s příchodem jara, kdy se vrstvy tenčí a začínají být vidět všechna tuková zimní kila, je potřeba ještě více dbát na to hlavní - co na sebe.

Barvy

Módním trendem jara a léta budou barvy. Od červené, růžové, modré, zelené, až po žlutou a to nejlépe co nejvíce mixované. Pro letní šaty a tuniky vybírejte všechny možné květované vzory. Zkuste namíchat různé barevné kombinace. Červené kalhoty se strakatým modrozeleným trikotem, doplňte žlutou kabelkou a uvidíte, že vás jarní dny budou mnohem více bavit. Barvy Vám zlepší náladu.

Kombinace

Kombinujte, přehánějte a zase kombinujte. Míchejte barvy, nebojte se míchat zlato se stříbrem, hnědé boty s černou kabelkou, ale vkusně. Nenuťte se do „módních trendů“, když se v nich necítíte. Koukejte kolem sebe po cestě z práce, do školy, na nákup, ve volném čase, na jednání. Sledujte, co se Vám líbí na ostatních a naopak co zase vůbec ne. Inspirace okolím bývá vůbec ta nejlepší. Ikdyž v Česku často spíše bohužel v opačném slova smyslu. Tu a tam se mrkněte do Zary, Manga, Vero Mody. Nemusíte nic kupovat, ale podíváte se, co se právě nosí a doma zkuste prohledat skříň a vybrané kousky zkombinovat.

Střihy

Málo kdy nám všem móda tak přála. Dnes se dá nosit téměř cokoliv. Nosí se úzké kalhoty na boky, do pasu. Noste i zvony, klasické kalhoty, mé oblíbené pumpky, prostě cokoliv, v čem se cítíte dobře. Šaty noste volné, zase jen s páskem. Nebo klasické letní pouzdrovky. Sukně se nosí uzounké i široké, krátké i dlouhé, zase v letních barvách a materiálech. Nebojte se oblékat dle nálady a povinností.

Doplňky

I tady si vyberete z toho, co máte doma. Velké i malé kabelky, jen černou nechte ve skříni. Barevná kabelka jen vkusně doplní váš model. Stejně barevně vyberte i náušnice nebo náramek, velké prsteny jsou stále v módě. Ale i tady platí pravidlo: více je někdy méně. Nenavěšte na sebe všechno, co doma najdete. A určitě nezapomeňte na upravené nehtíky. K plně červené zvolte odstíny šedé, zelené, modré i žluté nebo oranžové. U laků na nehty se meze nekladou.

Opasky

Opasky už jsou v kurzu několik sezón. Jen se mění jejich materiály, velikosti a umístění. Pro letošní léto sáhněte do skříně hodně hluboko. Hledejte pásky všech možných barev. Zaměřte se na ty úzké, uzounké a spíše krátké, tak aby Vám padly pěkně do pasu. Můžou i o malinko níže, ale na silné opasky na boky zapomeňte. Opasky noste téměř přes všechno, úzké šaty, halenky, volné blůzy, i přes úzká tílka a trička. Obyčejný pásek bude hlavním doplňkem léta. A jeden tip závěrem: je Vám pásek v pase moc dlouhý? Udělejte na jeho konci po protažení sponou uzel.


Další články

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Na počest desetiletého výročí společnosti Apple, se společnost včera rozhodla uvést na trh nový iPhone. V dnešním článku se podíváme na to, co vše v sobě tenhle nadupaný telefon skrývá.

13.9.2017 | 21:01
 
TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

Každý rok sestavuje magazín FORBES seznam nejbohatších lidí na naší planetě. V dnešním článku se podíváme na to, kdo se za uplynulý rok dostal do TOP10 a jakým bohatsvím jednotlivci disponují. Zajímavosti je, že se do výběru nedostala žádná žena. A kdo teda patří mezi nejbohatší lidi na světě?

6.9.2017 | 20:06
 
Nejlepší písničky tohoto léta

Nejlepší písničky tohoto léta

V dnešním článu jsme se rozhodli podívat se na nejhranější písničky tohoto léta. Připomeňte si s námi nejlepší skladby roku 2017, které nesmí chybět ve vašem playlistu!

30.8.2017 | 19:43
 


Poslat SMS