Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Připravte se na jaro – provětrejte svůj šatník  

Připravte se na jaro – provětrejte svůj šatník

4.4.2011 | 13:21
Facebook Twitter Google

Znáte to, v zimě jsou to svetry, kozačky, šály a rukavice. Hodně věcí se schová pod několika vrstvami a jde hlavně o to hlavní, aby nám bylo teplo. Ale s příchodem jara, kdy se vrstvy tenčí a začínají být vidět všechna tuková zimní kila, je potřeba ještě více dbát na to hlavní - co na sebe.

Barvy

Módním trendem jara a léta budou barvy. Od červené, růžové, modré, zelené, až po žlutou a to nejlépe co nejvíce mixované. Pro letní šaty a tuniky vybírejte všechny možné květované vzory. Zkuste namíchat různé barevné kombinace. Červené kalhoty se strakatým modrozeleným trikotem, doplňte žlutou kabelkou a uvidíte, že vás jarní dny budou mnohem více bavit. Barvy Vám zlepší náladu.

Kombinace

Kombinujte, přehánějte a zase kombinujte. Míchejte barvy, nebojte se míchat zlato se stříbrem, hnědé boty s černou kabelkou, ale vkusně. Nenuťte se do „módních trendů“, když se v nich necítíte. Koukejte kolem sebe po cestě z práce, do školy, na nákup, ve volném čase, na jednání. Sledujte, co se Vám líbí na ostatních a naopak co zase vůbec ne. Inspirace okolím bývá vůbec ta nejlepší. Ikdyž v Česku často spíše bohužel v opačném slova smyslu. Tu a tam se mrkněte do Zary, Manga, Vero Mody. Nemusíte nic kupovat, ale podíváte se, co se právě nosí a doma zkuste prohledat skříň a vybrané kousky zkombinovat.

Střihy

Málo kdy nám všem móda tak přála. Dnes se dá nosit téměř cokoliv. Nosí se úzké kalhoty na boky, do pasu. Noste i zvony, klasické kalhoty, mé oblíbené pumpky, prostě cokoliv, v čem se cítíte dobře. Šaty noste volné, zase jen s páskem. Nebo klasické letní pouzdrovky. Sukně se nosí uzounké i široké, krátké i dlouhé, zase v letních barvách a materiálech. Nebojte se oblékat dle nálady a povinností.

Doplňky

I tady si vyberete z toho, co máte doma. Velké i malé kabelky, jen černou nechte ve skříni. Barevná kabelka jen vkusně doplní váš model. Stejně barevně vyberte i náušnice nebo náramek, velké prsteny jsou stále v módě. Ale i tady platí pravidlo: více je někdy méně. Nenavěšte na sebe všechno, co doma najdete. A určitě nezapomeňte na upravené nehtíky. K plně červené zvolte odstíny šedé, zelené, modré i žluté nebo oranžové. U laků na nehty se meze nekladou.

Opasky

Opasky už jsou v kurzu několik sezón. Jen se mění jejich materiály, velikosti a umístění. Pro letošní léto sáhněte do skříně hodně hluboko. Hledejte pásky všech možných barev. Zaměřte se na ty úzké, uzounké a spíše krátké, tak aby Vám padly pěkně do pasu. Můžou i o malinko níže, ale na silné opasky na boky zapomeňte. Opasky noste téměř přes všechno, úzké šaty, halenky, volné blůzy, i přes úzká tílka a trička. Obyčejný pásek bude hlavním doplňkem léta. A jeden tip závěrem: je Vám pásek v pase moc dlouhý? Udělejte na jeho konci po protažení sponou uzel.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Jak žít bez dluhů

Jak žít bez dluhů

Dostat se z finančních problémů, může být pro některé lidi až nemožný výkon. Téměř každý, kdo v dnešní době požaduje půjčku, se chce zbavit buď nevýhodných půjček

13.8.2018 | 19:38
 
V Česku je stále více dlužníků

V Česku je stále více dlužníků

Společností, které neustále parazitují na těch, kteří mají finanční problémy je stále více a je stále větší problém se zbavit těchto společností. Pod vidinou vyřešení problematické situace

6.8.2018 | 09:04
 


Poslat SMS