Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
První Rayman je zdarma na smartphone  

První Rayman je zdarma na smartphone

4.12.2016 | 17:49
Facebook Twitter Google

Pamatujete na klasiky u kterých jste vyrůstali? Jedna z nich, Rayman Classic je nyní zcela zdarma.

Rayman Classic z roku 1995 je plošinovka, která dělala radost celé generaci dětí i dospělých. Již delší dobu bylo možné si tuto hru zahrát na svém smartphone a to jak na Androidu i na iOS. Narozdíl od našich SMS zpráv, které jsou zdarma, byla hra zpoplatněná a nedostávalo se jí tím pádem patřičné pozornosti. Nyní však je Rayman Classic po předchozí slevě zcela zdarma. Tato výhoda je však vykoupena reklamami ve hře, které se zobrazují při přechodu mezi menu a samotnou hrou. Kdo však překousne sem tam reklamu a dnes již hodně zubatou grafiku, užije si tuto klasiku se vší parádou jak tomu bylo kdysi na počítači.

Hru Rayman Classic stahujte z odkazu níže:


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
A začínáme ve vlastním bydlení

A začínáme ve vlastním bydlení

Začít stavět vlastní nemovitost nebo si nemovitost rekonstruovat, může být finančně více náročnější, než jste si původně mysleli. Rekonstrukce nebo stavba vlastní nemovitosti může být samozřejmě levnější tzv. svépomocí.

18.6.2018 | 09:50
 
Zase žádná dovolená

Zase žádná dovolená

Kam letos pojedeme na dovolenou? Věta, kterou každý, kdo má děti či partnera je každý rok opakovaná a skoro každý rok se mnohým stane, že na dovolenou nemohou.

11.6.2018 | 23:17
 


Poslat SMS