Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Rodiče šmírují teenagery v Americe  

Rodiče šmírují teenagery v Americe

22.3.2017 | 11:26
Facebook Twitter Google

Nedávný průzkum mobilních zpráv monitorovací společností TxtWatcher do značné míry potvrdil, že dnešní teenageři mezi sebou formou sms zpráv sdílejí úplně vše.

Rodičovství se tak stává noční můrou, pubertální děti jsou neustále připojeny na síti. Zasílání sms zpráv s erotickým a vulgárním obsahem je stále častější.
Společnost TxtWatcher při shromažďování dat ze stovek tisíc zpráv měsíčně z telefonů po celém USA, zjistil, že průměrný teenager odešle 77 sexuálně explicitních zpráv a 39 zpráv souvisejících s drogami každý měsíc.
Mezi teenagery se také stále více objevuje fenomén zasílání sms zpráv, které kombinují erotický text společně s obrázky. Asi nemusíme popisovat o jaké obrázky se jedná.

Šmírovací služba byla spuštěna před třemi měsíci a doposud byla instalována na tisíce telefonů teenagerů. Děti jsou tedy doslova a do písmene špehovány svými nejbližšími.
A to vše pro klid rodičovské duše.  


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Návrat do života

Návrat do života

Na stará kolena se pro mne stávalo čím dál tím horší dojít si třeba na nákup do sámošky, natož například navštívit lékaře, kterého mám daleko od domova.

12.11.2018 | 10:05
 
Do všech sítí zdarma

Do všech sítí zdarma

Odeslání sms z internetu a pokud možno, zcela zdarma. Nekonečná otázka, jestli je to opravdu možné. Na internetu je mnoho internetových stránek, které nabízejí, že si přes ně, můžete poslat bezplatnou sms do všech sítí

5.11.2018 | 08:29
 


Poslat SMS