Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Rodiče šmírují teenagery v Americe  

Rodiče šmírují teenagery v Americe

22.3.2017 | 11:26
Facebook Twitter Google

Nedávný průzkum mobilních zpráv monitorovací společností TxtWatcher do značné míry potvrdil, že dnešní teenageři mezi sebou formou sms zpráv sdílejí úplně vše.

Rodičovství se tak stává noční můrou, pubertální děti jsou neustále připojeny na síti. Zasílání sms zpráv s erotickým a vulgárním obsahem je stále častější.
Společnost TxtWatcher při shromažďování dat ze stovek tisíc zpráv měsíčně z telefonů po celém USA, zjistil, že průměrný teenager odešle 77 sexuálně explicitních zpráv a 39 zpráv souvisejících s drogami každý měsíc.
Mezi teenagery se také stále více objevuje fenomén zasílání sms zpráv, které kombinují erotický text společně s obrázky. Asi nemusíme popisovat o jaké obrázky se jedná.

Šmírovací služba byla spuštěna před třemi měsíci a doposud byla instalována na tisíce telefonů teenagerů. Děti jsou tedy doslova a do písmene špehovány svými nejbližšími.
A to vše pro klid rodičovské duše.  


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Vlastní bydlení je začátek cesty

Vlastní bydlení je začátek cesty

Každý mladý člověk chce nastartovat svůj vlastní samostatný život především bydlením. Lze se nastěhovat do pronájmu, nebo si pořídit vlastní bydlení.

10.2.2018 | 07:36
 
Využijte léto naplno s grilovacími altány

Využijte léto naplno s grilovacími altány

Blíží se nám léto a s tím je spojené i příjemné posezení s přáteli na zahradě u grilu. Nyní pro naše čtenáře a návštěvníky máme speciální akci. Grilovací altán Grillkota 9 slaví 9 výročí.

5.2.2018 | 09:26
 


Poslat SMS