Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
S mužem na nákupech…  

S mužem na nákupech…

29.1.2012 | 07:00
Facebook Twitter Google

Nakupovat s mužem, to zní spíše jako scifi než realita. Řekla bych, že většina mužů je stejných, a proto dostat je do obchodu s oblečením nebo botami, je věc, která se nemusí nám ženám povést, a proto některé z nás volí za nákup oblečení pro svého muže tu možnost, že mu oblečení nakoupí samy…

…a donesou to domů muži až pod nos, který až nemá, co na sebe, tak si to obleče a vy si vyslechnete, jak je mu to velké nebo malé, barva se mu také nelíbí a podobně.

Já nakupuji oblečení, tak jako většina žen, s radostí a nechávám si na tyto nákupy patřičné množství prostoru a času, abych vše stihla dokonale vyzkoušet, porovnat a nakonec si koupila kousek oblečení, se kterým budu maximálně spokojená. To se mi ovšem podaří jen v případě, že jdu nakupovat sama nebo s kamarádkou, nesmí však u takových nákupů asistovat muž, protože to jste pak víc otrávená, jako on jen těmi jeho řečmi, jak mě všechno trvá a tak každý obleček raději odsouhlasí, než aby riskoval další moje zkoušení.

Minule, když jsem byla s mužem v nákupním centru a chtěla jsem, aby si vyzkoušel rifle, tak byste nevěřily tomu, jaký je to strašný problém, obléct si více, jak jeden kus a zase jej sundat. To jsou pak momenty, kdy se žena staví do pozice muže a těší se domů, až se s ním nebude muset „otravovat“ a přesvědčovat jej, že si ty věci prostě musí vyzkoušet! Oni totiž nic zkoušet vlastně nemusí. Vše hodí do nákupního košíku a přidají komentář „to mně bude, to je dobrý“ a na další naše otázky tak nezbývá další prostor.

Jednou jsem také byla svědkem hádky otce se svojí teenagerovskou dcerou, který chtěl, aby si koupila pořádné zimní boty a ona zase chtěla obyčejné botasky. Její otec nechápal, jak v nich může v zimě chodit a nakonec dospěl k názoru, že se s ní nebude dohadovat, ať si koupí co chce, ale bude v tom chodit i když bude po kolena sněhu.

Zkrátka a jasně, chodit s mužem na nákup pro mě nemá tu nejmenší cenu. Je to zábava, pokud jste opilá anebo máte takovou náladu, kterou vám nemůže žádné jeho „mrchtání“ pokazit. Jiný je ovšem nákup elektroniky, u které muž dokáže strávit takovou sumu času jako my u oblečení. Také musím uznat, že elektronice muži většinou více rozumí a tak, ať se podívají, však my mezitím můžeme jít do butiků bez jejich asistence.


Další články

Rodiče šmírují teenagery v Americe

Rodiče šmírují teenagery v Americe

Nedávný průzkum mobilních zpráv monitorovací společností TxtWatcher do značné míry potvrdil, že dnešní teenageři mezi sebou formou sms zpráv sdílejí úplně vše.

22.3.2017 | 11:26
 
5 nejlepších her v prohlížeči

5 nejlepších her v prohlížeči

Dnes jsme se rozhodli, že se podíváme na nějaké ty zabijáky času, když doma není do čeho píchnout - každý z nás to určitě zná, jsou dny, kdy prostě nevíte, čím se zabavit. A právě proto jsme vám vybrali ty nejzajimavější hry, které ani nemusíte stahovat - jednoduše si je otevřete ve vašem prohlížeči a hrajete!

20.3.2017 | 19:45
 


Poslat SMS