Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Šmejdi opět útočí  

Šmejdi opět útočí

18.4.2018 | 17:53
Facebook Twitter Google

Každý den se mnoho lidí setkává s nabídkami, které je mnohdy těžké odmítnout. Slevy jsou na každém rohu a v neposlední řadě jsou zde stále společnosti, které nabízejí „velmi kvalitní zboží za rozumnou cenu“

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Každý den se mnoho lidí setkává s nabídkami, které je mnohdy těžké odmítnout. Slevy jsou na každém rohu a v neposlední řadě jsou zde stále společnosti, které nabízejí „velmi kvalitní zboží za rozumnou cenu“ a to různými způsoby. Ať už je to pozvánkou na různé akce, jako jsou, masáže, promítání filmů atd. Nicméně tyto nabídky mají jen jeden jediný cíl. A to nabídnout vám zboží, které byste „jinde nesehnali za velmi výhodné ceny“. Ve skutečnosti je výrobek na trhu levnější ale to vám prodejce neřekne. Pak následuje něco za něco.
Vy jste dostali něco zdarma, ale na oplátku vám tady ukážeme něco, co prostě musíte mít. A když na to nemáte? Není problém. Nabídnou vám velmi výhodné splátky a vy si výrobek můžete ihned vzít. Stačí se jen upsat. Bohužel pak zjistíte, že výrobek se někde nabízí o cca 50% levněji. Toto zjištění vás vede k tomu, že chcete odstoupit od kupní smlouvy a pořídit si stejnou věc za lepší cenu. Což většinou nejde.

Jak se tedy bránit takto „úžasným nabídkám“?

Bezplatná sms do O2, Vodafone a T-Mobile - esemes.cz; Kreditní karta, kreditní karta s limitem až 300.000,- Kč - uspornakreditka.cz; Půjčka bez poplatků, rychlá půjčka bez poplatků - penizebezpoplatku.cz

Jednoduchým způsobem.
Nereagujte na ty, co vám říkají, že něco dostanete zdarma. Dnes nikdo nic zadarmo nedává. Každý chce nějakým způsobem vydělat peníze a i když se nabízí něco zadarmo, tak si pamatujte, že vždy platilo a platit bude něco za něco.

Co když ale výrobek potřebujete, našli jste ho levněji a nemáte momentálně na něj?

Ani toto není problém.
Na trhu stále existují společnosti, které to s vámi myslí dobře a rádi vám pomohou.
V tomto článku najdete hned 2 způsoby jak si pořídit něco i když momentálně nemáte peníze a nechcete platit předražené splátky za výrobek, který je také předražený.

Můžete si pořídit kreditní kartu.

Když víte, že např. za měsíc budete mít k dispozici částku, za kterou byste si mohli daný výrobek koupit, tak si můžete snadno výrobek koupit na kreditní kartu, která vám nabízí limit až 300.000,- Kč a s možností bezúročného čerpání až 50 dní. Zdá se vám to jako nemožné? Tak se podívejte zde a zjistíte, že tomu tak opravdu je.

Pro ty, kteří jsou raději pěkně v klidu a platí si pravidelně, co potřebují, existuje bezproblémová půjčka. Na výrobek si můžete jednoduše půjčit a pak můžete bezproblémově splácet. Splácíte částku, jakou jste si opravdu půjčily na něco, co chcete a hlavně je levnější než se vám původně nabízelo. Pokud chcete mít klidné splácení, tak se podívejte zde na nabídku online půjčky, která je hlavně bez poplatků předem a bez dalších tajností.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS