Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
SMS zdarma by měla být opravdu zdarma  

SMS zdarma by měla být opravdu zdarma

29.10.2018 | 10:19
Facebook Twitter Google

Bylo nutné odeslat sms ale mobilní telefon vám oznámil, že není dostatečný kredit? Toto je dost často problém u předplacených služeb a většinou se stane v nejméně vhodnou dobu.

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, www.esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Bylo nutné odeslat sms ale mobilní telefon vám oznámil, že není dostatečný kredit? Toto je dost často problém u předplacených služeb a většinou se stane v nejméně vhodnou dobu. Je pak velmi jednoduché, jít někam, kde vám kredit dobijí a vy můžete opět rozesílat sms. Ovšem problém je, když nemáte ani peníze na kredit, a i tak musíte zprávu odeslat.

Bezplatná sms do všech sítí

I dnes jsou k dispozici bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, ovšem je problém, že ne každá sms brána, která se tváří, že je bezplatná, je opravdu bezplatná. Bezplatné sms brány nabízejí návštěvníkům možnost odeslat sms zdarma do všech sítí, ale je k tomu potřeba vytvořit účet, zaregistrovat svoji kreditní kartu a pak se teprve může sms zdarma odeslat. Ovšem při kontrole účtu zjistíte, že sms nebyla tak zdarma jak se prezentovalo, ale peníze se odečetly z účtu díky čemuž to je stejné jako kdybyste měli kredit. Je fakt, že i tak to hodně pomůže. Nicméně když se nabízí něco zdarma, tak by to mělo být opravdu zdarma.
Podívejte se na bezplatnou sms do O2, Vodafone a T-Mobile přes www.esemes.cz

SMS zdarma do všech sítí, sms zdarma do O2, Vodafone a T-Mobile - www.esemes.cz

SMS opravdu zdarma do O2, Vodafone a T-Mobile

Bezplatná sms brána do O2, Vodafone a T-Mobile není jen pohádka. U sms brány www.esemes.cz to opravdu jde. Nemusíte si zakládat žádný účet, nemusíte registrovat váš bankovní účet a rozhodně se vám neodečte cena za sms z mobilního čísla. Opravdu stačí jen napsat sms, vyplnit telefonní číslo příjemce, telefonní číslo odesílatele a sms zdarma se ihned odešle. Přesvědčte se, že sms zdarma do O2, Vodafone a T-Mobile jde opravdu přes www.esemes.cz.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Léčba z domova

Léčba z domova

Asi to zná skoro každý. Večer se jde spát, vše je v pořádku, téměř nic nebolí ale ráno už je to jinak. Pak už si jen říkáte „nikam nepůjdu, musel bych dlouho čekat u lékaře, aby mi řekl, co mě přesně je“.

11.3.2019 | 11:18
 
Další prosím!

Další prosím!

Celou noc se vám nedaří usnout, protože vás něco bolí? Teď s tou bolestí musíte ještě k lékaři, aby vám řekl, co přesně vám je, a hlavně jak bolest léčit.

25.2.2019 | 08:08
 


Poslat SMS