Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
SMS zdarma  

SMS zdarma

8.10.2018 | 04:47
Facebook Twitter Google

Asi každému se stala nepříjemná situace, že nebyl k dispozici kredit na simkartě a zrovna v nejnevhodnější dobu.

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Asi každému se stala nepříjemná situace, že nebyl k dispozici kredit na simkartě a zrovna v nejnevhodnější dobu. Dnes již sice mnoho lidí využívá paušální služby, ve kterých si platí neomezené sms nebo neomezené hovory. Ovšem těm, kteří si stále dobíjejí kredit se čas od času může přihodit, že nebudou mít kredit a je potřeba někomu napsat zprávu. Hodně lidí si myslí, že bez kreditu to prostě nepůjde ale když není kredit, tak není možnost někomu napsat, aby se kredit navýšil.

Jak tedy tuto situaci vlastně vyřešit

Nabízí se zde jednoduché řešení. Bezplatné sms brány.
Na internetu jich je sice několik ale podívejme se trochu na bezplatné sms brány.
Ne každá sms brána, která nabízí sms zdarma, opravdu funguje. Některé díky tomu, že je nikdo neudržuje již dávno nefungují a některé jsou dokonce jen lákadlem pro lidi, aby klikaly na reklamy a provozovatel stránek tak dostane peníze místo toho, aby vám poskytnul službu, kterou nabízí. SMS zdarma do všech sítí.

SMS zdarma do všech sítí, posílání SMS do T-Mobile zdarma - www.esemes.cz

SMS zdarma do všech sítí

Bezplatná sms brána www.esemes.cz nabízí zasílání sms do všech sítí, a to zcela zdarma. Není nutné si k zaslání sms vytvářet účet či uvádět email abyste si sms mohli opravdu poslat. Jednoduše si napíšete sms, vložíte číslo odesílatele a příjemce a tím to končí. SMS se odešle a vás to nestálo ani korunu navíc. Přesně jak bezplatná sms brána www.esemes.cz říká.
Pošlete si svoji sms ihned a opravdu zdarma na www.esemes.cz ještě dnes.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS