Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Spinning. Nic pro mě!  

Spinning. Nic pro mě!

30.1.2012 | 07:00
Facebook Twitter Google

Místo tělesné výchovy na škole jsme museli navštěvovat nějaká sportovní zařízení, jako je například bazén, posilovna, lyžařský areál anebo třeba fitness. Záleželo jen na nás, co si sami vybereme podle svého gusta a fyzické kondice.

Já rozhodně nejsem žádný velký sportovec, a tak jsem si nezvolila nic, ovšem jak se blížil čas zápočtů, tak mě došlo, že jsem někde udělala chybu a na nějaký sport bych se měla vrhnout. V blízkosti bydliště mám fitness centrum se spinningem, tak proč nezkusit tohle?

V létě občas na kolo sednu – tak dvakrát =), ale to, co mě čekalo na spinningu, pro mě bylo naprosto šokující. Vše vypadlo dobře, šatna krásná, prostředí celého fitness dokonale uklizené a čisté, tak jsme se společně se sestřenicí vydaly ke spinningovým kolům. Bylo jich tu asi 12, tak jsme si říkaly, že to nic velkého nebude a že to určitě půjde „zmáknout“ v pohodě. Chvíli po naší „chytré“ úvaze došel pan trenér, který se s námi a nás s koly seznámil a několika vlídnými slovy nám sdělil, že pokud nejsme zvyklé jezdit, tak nevadí, že tu hodinu nemusíme „odspinningovat“ celou. Po jeho proslovu jsme stále obě byly – no problem, a tak jsme se těšily, až dojdou i ostatní účastníci a začneme.

Dočkaly jsme se a nakonec nás dohromady bylo asi 8, vylezly jsme na kola a začaly šlapat, začátek byl pohodička, ale asi po 10 minutách, nám pomalu docházelo, že tohle nebude ten pravý sport, a že to chce malý odpočinek, a tak jsme na kole zbytek času jen seděly a dívaly se, jak se ostatní dřou. Po skončení hodiny jsme se rychle sbalily a odešly, aby nás pan trenér nepokáral, za to, že jsme se vůbec nesnažily.

Nikdy bych nevěřila, že se sem ještě jednou vrátím, což se stalo hned další týden, kdy mi chyběla další návštěva sportovního zařízení. Šla se mnou tedy opět sestřenice, jen jsme neměly ani tušení, že by mohl trénovat někdo jiný, jako náš „starý známý“ trenér.

Tedy trenérem pro tento den byla žena, která neměla vůbec žádné ohledy na naši lenost. A tím – žádné ohledy – myslím, že při každé minutě, kdy se nám už nechtělo šlapat, zastavila a čekala s celým sálem sportovců na spinningových kolech, až se uráčíme zase začít.

Myslela jsem, že umřu, to se zkrátka nedalo! Po hodině jsme byly úplně fyzicky na dně a do dnes tohle fitness centrum obcházíme velkým obloukem a už nás zde nikdy nikdo neuvidí!

Pokud jste tento sport už vyzkoušeli a šlo vám to bez jakýchkoli problémů, tak před vámi smekám „klobouk“, protože já jsem nikdy nic horšího nezažila, a pokud se na tento sport chystáte, tak berte na vědomí to, že každý není tak líný jako já a rozhodně se mým článkem nenechejte odradit, protože vyzkoušet se má přece všechno.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS