Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Spisovatelem snadno a rychle  

Spisovatelem snadno a rychle

23.10.2012 | 10:00
Facebook Twitter Google

Dát světu vědět o svém spisovatelském talentu nebylo nikdy jednodušší. Stačí publikovat své dílo na eBookEater.cz a spojit se s desítkami tisíc čtenářů.

eBookEater.cz kromě široké a neustále se rozvíjející databáze knih zdarma nabízí rovněž možnost vydat si vlastní knížku. Jak na to?

Nahrání knihy je možné z úvodní stránky tlačítkem Nahrát dílo. Druhou možností je nahrání díla po přihlášení, přes rozhraní můj účet. Na této obrazovce je nutné zadat povinné údaje, které jsou označeny modrou barvou a budou se zobrazovat v detailu díla.

Pokud nejste registrováni, systém vás vyzve k dokončení autorizace. Všichni zde také mohou vyplnit informace o vlastní osobě a tlačítkem Publikovat dílo se kniha odešle ke schválení administrátorům. Podrobný návod včetně grafických ukázek naleznete ZDE.

Autor tedy nahraje text svého díla do jednoduchého formuláře. Tým eBookEater.cz poté zkontroluje základní kvalitu díla, zdarma jej vysází do připraveného layoutu knihy, vytvoří titulní stranu a dílo v řádu desítek hodin publikuje. Čtenáři si následně mohou dílo stáhnout v některém ze 3 oblíbených formátů (pdf, epub a mobi) a okamžitě začít číst.

„eBookEater.cz je pro začínající pisálky (ano, nazvěme se pravým jménem) velice dobrým odrazovým můstkem. Nejenže se dozvíte, jaké má vaše dílo ohlas, ale ve virtuální podobě se mu dostane i vzhledu opravdové knihy s přebalem, který obsah díla vkusně doplní, což mně osobně velice potěšilo. Proto, máte-li v šuplíku nějakou povídku, či básničku, neváhejte a publikujte ji. Nikdo si vás nevšimne, když nevylezete na světlo, “ říká jeden z úspěšných autorů Jiří Kříž.

Takže pokud máte doma v šuplíku sbírku povídek či básniček nebo dokonce celou knihu (popřípadě uvažujete o jejich napsání) není nic jednoduššího, než o tom dát vědět světu a stát se slavným spisovatelem. S eBookEater.cz se to může podařit úplně každému.

PS: A rada na závěr. Neposílejte nám básničky a povídky na jednu stránku. Raději jich napište více a vydejte celou sbírku. Podle našich zkušeností jsou tato díla více stahována, lépe hodnocena a dostanou se také k více čtenářům. Takže hurá do psaní :)


Další články

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Na počest desetiletého výročí společnosti Apple, se společnost včera rozhodla uvést na trh nový iPhone. V dnešním článku se podíváme na to, co vše v sobě tenhle nadupaný telefon skrývá.

13.9.2017 | 21:01
 
TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

Každý rok sestavuje magazín FORBES seznam nejbohatších lidí na naší planetě. V dnešním článku se podíváme na to, kdo se za uplynulý rok dostal do TOP10 a jakým bohatsvím jednotlivci disponují. Zajímavosti je, že se do výběru nedostala žádná žena. A kdo teda patří mezi nejbohatší lidi na světě?

6.9.2017 | 20:06
 
Nejlepší písničky tohoto léta

Nejlepší písničky tohoto léta

V dnešním článu jsme se rozhodli podívat se na nejhranější písničky tohoto léta. Připomeňte si s námi nejlepší skladby roku 2017, které nesmí chybět ve vašem playlistu!

30.8.2017 | 19:43
 


Poslat SMS