Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Spisovatelem snadno a rychle  

Spisovatelem snadno a rychle

23.10.2012 | 10:00
Facebook Twitter Google

Dát světu vědět o svém spisovatelském talentu nebylo nikdy jednodušší. Stačí publikovat své dílo na eBookEater.cz a spojit se s desítkami tisíc čtenářů.

eBookEater.cz kromě široké a neustále se rozvíjející databáze knih zdarma nabízí rovněž možnost vydat si vlastní knížku. Jak na to?

Nahrání knihy je možné z úvodní stránky tlačítkem Nahrát dílo. Druhou možností je nahrání díla po přihlášení, přes rozhraní můj účet. Na této obrazovce je nutné zadat povinné údaje, které jsou označeny modrou barvou a budou se zobrazovat v detailu díla.

Pokud nejste registrováni, systém vás vyzve k dokončení autorizace. Všichni zde také mohou vyplnit informace o vlastní osobě a tlačítkem Publikovat dílo se kniha odešle ke schválení administrátorům. Podrobný návod včetně grafických ukázek naleznete ZDE.

Autor tedy nahraje text svého díla do jednoduchého formuláře. Tým eBookEater.cz poté zkontroluje základní kvalitu díla, zdarma jej vysází do připraveného layoutu knihy, vytvoří titulní stranu a dílo v řádu desítek hodin publikuje. Čtenáři si následně mohou dílo stáhnout v některém ze 3 oblíbených formátů (pdf, epub a mobi) a okamžitě začít číst.

„eBookEater.cz je pro začínající pisálky (ano, nazvěme se pravým jménem) velice dobrým odrazovým můstkem. Nejenže se dozvíte, jaké má vaše dílo ohlas, ale ve virtuální podobě se mu dostane i vzhledu opravdové knihy s přebalem, který obsah díla vkusně doplní, což mně osobně velice potěšilo. Proto, máte-li v šuplíku nějakou povídku, či básničku, neváhejte a publikujte ji. Nikdo si vás nevšimne, když nevylezete na světlo, “ říká jeden z úspěšných autorů Jiří Kříž.

Takže pokud máte doma v šuplíku sbírku povídek či básniček nebo dokonce celou knihu (popřípadě uvažujete o jejich napsání) není nic jednoduššího, než o tom dát vědět světu a stát se slavným spisovatelem. S eBookEater.cz se to může podařit úplně každému.

PS: A rada na závěr. Neposílejte nám básničky a povídky na jednu stránku. Raději jich napište více a vydejte celou sbírku. Podle našich zkušeností jsou tato díla více stahována, lépe hodnocena a dostanou se také k více čtenářům. Takže hurá do psaní :)


Další články

Zde je důvod, proč by muži neměli nosit svůj telefon v kapsách.

Zde je důvod, proč by muži neměli nosit svůj telefon v kapsách.

Mobilní telefony nosíme neustále s sebou a často si bez nich ani nedokážeme představit určité situace. Nová studie prokázala, že nošení telefonu v kapse u kalhot u mužů výrazně snižuje plodnost, proto by měli hlavně mladí uživatelé zbystřit.

23.6.2017 | 20:35
 
Které aplikace nejvíce vybíjí telefon?

Které aplikace nejvíce vybíjí telefon?

Přemýšleli jste někdy o tom, které aplikace jsou nejvíce zodpovědné za rychlý úbytek vaší baterie? Zjistili jsme, že největšími žrouty baterky jsou především sociální sítě a chatovací aplikace. Našli jsme vám top 5 aplikací, na které je potřeba dát si pozor.

17.6.2017 | 23:41
 


Poslat SMS