Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
TOP 5 aplikací na sledování sportovních výsledků.  

TOP 5 aplikací na sledování sportovních výsledků.

22.5.2017 | 06:52
Facebook Twitter Google

Pro všechny sportovní nadšence tu dnes máme připravených 5 TOP aplikací, díky kterým vám neuteče žádný zápas. Posílejte SMS z internetu zdarma a navíc nepopásnete žádný gól!

1) LiveSport
Asi nejoblíbenější je aplikace LiveSport, a není divu. Aplikace nabízí přehledné uživatelské rozhraní a doplňuje lokalizace do češtiny. Výhodou je rychlé ovládání, bezprostřední aktualizace stavu zápasů a realtime notifikace gólů a změn ve výsledcích v horní liště. Stačí si jen zápas hvězdičkou označit jako oblíbený. Přes nabídku si můžete jednoduše vyfiltrovat sporty a ligy či sportovní události. Červené čtverce značí aktuálně běžící klání, šedé značí plánovaná utkání na aktuální den. Přes pravý horní roh je přístupný kalendář s výpisem utkání pro jednotlivé sporty.

2) FIFA
Rádi spoléháte na oficiální zdroje? V případě MS ve Fotbale to plní aplikace FIFA. V ní vždy vidíte připravovaný zápas a můžete si u něj přečíst něco o městu a stadiónu, kde se utkání hraje. Aplikace nabízí přehledné uživatelské rozhraní, textové komentáře zápasů a široké možnosti notifikací. Čas zahájení utkání si můžete uložit do kalendáře, nastavit upozornění nebo si projít historii již odehraných utkání, včetně soupisek a fotogalerie, je-li k dispozici.

3) LiveScore
Vizuálně jednodušší, ale opět multiplatformní aplikace, která je určena pro Android, Windows Phone i iOS. Na výběr má jen fotbal, hokej, basketbal, tenis a kriket a při výpisu utkání se soustředí na ty nejzákladnější textové informace - tedy kdo a kdy skóroval nebo byl potrestán penalizací, vyloučením nebo kartou. Výsledky jsou vypisovány automaticky a můžete si nastavit dobu automatického obnovení. LiveSport ukazuje, jak může vypadat jednoduché řešení bez nutnosti přehnané grafiky a dalších podpůrných informací. Pokud vás zajímají pouze výsledky a několik informací k tomu, tato aplikace je pro vás ideální.

4) Sportymob
Sportymob existuje jako samostatná aplikace, ke které se přidává titul Livescore MS 2014 Brazil. V první řadě se jedná o aplikaci monitorující několik sportů a sportovních událostí, pro většinu funkcí se ale budete muset registrovat nebo se přihlásit opět přes Facebook či Twitter. Jakmile máte hotovo, můžete hvězdičkou označovat oblíbené sporty či zápasy, ze kterých chcete dostávat notifikace. Datum a čas zahájení zápasů je možné uložit do kalendáře i s notifikací. Popisy zápasů jsou však pouze základního charakteru, takže vidíte výsledek, hrající hráče a můžete odhadnout výsledek utkání. Mezi zápasy vidíte i informace z Twitteru ohledně připojených sportovních aktivit.

5) SofaScore
SofaScore je aplikace, která opět nabídne širokou podporu sportů. Přes kontextovou nabídku si vyberete hlavní sport a v rámci něj se zpřístupní několik záložek. Vidíte aktuálně běžící zápasy, všechny plánované zápasy na aktuální den. V poslední záložce Oblíbené najdete utkání, která jste označili hvězdičkou, a také týmy, které jste si zařadili do sledovaných. Právě z těchto voleb dostáváte pravidelně notifikace. Aplikace nabízí poměrně rozsáhlé nastavení, ve kterém si můžete vybrat, o jakých událostech chcete být informováni. U fotbalu to může být i na udělení karty, v tenisu na konce setu, u hokeje např. na začátek třetiny.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS