Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
TOP 5 dárků pro majitele iPhonů  

TOP 5 dárků pro majitele iPhonů

11.12.2014 | 17:59
Facebook Twitter Google

Apple a jeho produkty zahrnují obrovskou škálu doplňků a vychytávek opravdu pro každého. Pokud tedy přemýšlíte nad dárkem pro majitele iPhonu a marně hledáte inspiraci. Máme pro vás hned několik tipů.

Odolný kryt

Pro iPhone existuje doslova moře krytů ze kterých může člověk vybírat a každému sedí něco jiného. Někdo preferuje minimalistický, který sotva poznáte, někdo zase chce, aby jeho kryt mohl v případě potřeby upilovat kus kovu, požadavky a varianty jsou různorodé. Jedno je však jisté, každý si v té hromadě krytů dokáže najít něco svého.

Přídavné čočky na focení

iPhone sám o sobě pořizuje skvělé fotky. Jednou však přijde čas, kdy by jste chtěli vyzkoušet něco nového. K tomu hravě poslouží přídavné čočky k fotoaparátu. Jednoduše se nacvaknou na iPhone a umožnují díky výměným variantám fotit hned v několika různých režimech jako rybí oko, široký úhel nebo až 15ti násobné makro.

Přídavná tyč pro focení “selfie”

iStabilizer jak vznešene zní název tohoto gadgetu není nic víc než tyč na jejíž konec připevníte iPhone a stiskem speciálního tlačítka na tyči lze pořídit selfie. Ostatně selfie už je tak populární, že bylo zařazeno do oficiálního slovníku výrazů. Tento dárek by tedy nesměl chybět u žádného dobdrodruha.

Adaptér do auta

Pro lidi neustále na cestách je adaptér do zapalování auta jedinou možností jak přežít náročný den, kdy je třeba mít iPhone neustále po ruce. Naštěstí je řešení spousta a nejsou nijak drahé. Doporučujeme variantu s odjímatelným kabelem. Můžete jej tak vyměnit za další a nabíjet cokoliv jiného. Nejste tak vázáni na jediný model iPhone.

Darujte poukázku na AppStore

Appstore od Apple nabízí možnost obdařit rodinu a přátele poukazem na nákup aplikací, her a hudby. Jednoduchým způsobem vytvoříte virtuální pokukázku, kterou následně zašlete obdarovanému. Ten pak může využít částku třeba pro nákup nového hudebního alba nebo vysněné fotografické aplikace. Návod na zakoupení poukázky naleznete ZDE.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS