Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
TOP 5 dárků pro majitele iPhonů  

TOP 5 dárků pro majitele iPhonů

11.12.2014 | 17:59
Facebook Twitter Google

Apple a jeho produkty zahrnují obrovskou škálu doplňků a vychytávek opravdu pro každého. Pokud tedy přemýšlíte nad dárkem pro majitele iPhonu a marně hledáte inspiraci. Máme pro vás hned několik tipů.

Odolný kryt

Pro iPhone existuje doslova moře krytů ze kterých může člověk vybírat a každému sedí něco jiného. Někdo preferuje minimalistický, který sotva poznáte, někdo zase chce, aby jeho kryt mohl v případě potřeby upilovat kus kovu, požadavky a varianty jsou různorodé. Jedno je však jisté, každý si v té hromadě krytů dokáže najít něco svého.

Přídavné čočky na focení

iPhone sám o sobě pořizuje skvělé fotky. Jednou však přijde čas, kdy by jste chtěli vyzkoušet něco nového. K tomu hravě poslouží přídavné čočky k fotoaparátu. Jednoduše se nacvaknou na iPhone a umožnují díky výměným variantám fotit hned v několika různých režimech jako rybí oko, široký úhel nebo až 15ti násobné makro.

Přídavná tyč pro focení “selfie”

iStabilizer jak vznešene zní název tohoto gadgetu není nic víc než tyč na jejíž konec připevníte iPhone a stiskem speciálního tlačítka na tyči lze pořídit selfie. Ostatně selfie už je tak populární, že bylo zařazeno do oficiálního slovníku výrazů. Tento dárek by tedy nesměl chybět u žádného dobdrodruha.

Adaptér do auta

Pro lidi neustále na cestách je adaptér do zapalování auta jedinou možností jak přežít náročný den, kdy je třeba mít iPhone neustále po ruce. Naštěstí je řešení spousta a nejsou nijak drahé. Doporučujeme variantu s odjímatelným kabelem. Můžete jej tak vyměnit za další a nabíjet cokoliv jiného. Nejste tak vázáni na jediný model iPhone.

Darujte poukázku na AppStore

Appstore od Apple nabízí možnost obdařit rodinu a přátele poukazem na nákup aplikací, her a hudby. Jednoduchým způsobem vytvoříte virtuální pokukázku, kterou následně zašlete obdarovanému. Ten pak může využít částku třeba pro nákup nového hudebního alba nebo vysněné fotografické aplikace. Návod na zakoupení poukázky naleznete ZDE.


Další články

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Na počest desetiletého výročí společnosti Apple, se společnost včera rozhodla uvést na trh nový iPhone. V dnešním článku se podíváme na to, co vše v sobě tenhle nadupaný telefon skrývá.

13.9.2017 | 21:01
 
TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

Každý rok sestavuje magazín FORBES seznam nejbohatších lidí na naší planetě. V dnešním článku se podíváme na to, kdo se za uplynulý rok dostal do TOP10 a jakým bohatsvím jednotlivci disponují. Zajímavosti je, že se do výběru nedostala žádná žena. A kdo teda patří mezi nejbohatší lidi na světě?

6.9.2017 | 20:06
 
Nejlepší písničky tohoto léta

Nejlepší písničky tohoto léta

V dnešním článu jsme se rozhodli podívat se na nejhranější písničky tohoto léta. Připomeňte si s námi nejlepší skladby roku 2017, které nesmí chybět ve vašem playlistu!

30.8.2017 | 19:43
 


Poslat SMS