Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
TOP 5: Nejlepší hry na Android  

TOP 5: Nejlepší hry na Android

30.3.2017 | 16:32
Facebook Twitter Google

Ať už jedete tramvají do práce, čekáte u dotora, nebo si jen potřebujete zkrátit volnou chvíli, hry v mobilu jsou jedním z řešení. Hraní her na mobilu se rozšiřuje čím dál víc, tudíž se vytvářejí čím dál kvalitnější hry. Nebude to trvat dlouho a hry na mobil budou ještě vymakanější, než je známe teď! Tohle je podle nás TOP 5 nejlepších Android her, které stojí za to vyzkoušet.

1. Clash Royale

Pokud jste vášniví fanoušci MOBA her a máte rádi hry jako je například Dota či League of legends, zkuste si na mobil nainstalovat Clash Royale. Jde o povedený mix MOBA žánru a real-time strategie mixnutý sběratelskými prvky v podobě speciálních herních karet. Hráč zde má k dispozici na své stráně displeje trojici věží, kterou musí chránit. Od věží vedou dvě cesty ke stejné výbavě vašeho protivníka. Samozřejmě vítězí ten, který zničí nepřátelské stavby. Oba hráči vykládají na hrací plochu jednotky, reprezentované kartami v rohu obrazovky. Jednotky po vyložení ihned obživnou a vydají se ničit nepřátelské věže a bojovat s vojáky druhého hráče.

2. Dead Effect 2

Máte rádi střílečky? Hledáte nějakou kvalitní android hru na mobilní telefon, která má konzolové grafické zpracování? V tom případě je hra Dead Effect 2 přímo pro vás. Jedná se o scifi střílečku s RPG prvky. Následujte příběh, který se odehrává na mimozemské lodi, kde jste naprosto sami. Je tu s vámi pouze žena, která vás naviguje. Tuto loď ovládli zombie nepřátele, jež jsou opravdu všude. Posbírejte dostatek zbraní a snažte se vycvičit svého hrdinu. Navigovat vás bude mladá žena, která vám bude říkat, co máte dělat.

3. Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthtone je online karetní hra podle předlohy Warcraftu. Je zdarma dostupná jak na PC, tablet, či mobil. Hráč si sestaví balíček 30 karet, se kterými hraje proti protihráči podobné úrovně. Můžete si vybrat jednoho z 9 hrdinů, z nichž má každý své karty a schopnosti. Vyhrává ten hráč, který dříve zničí nepřátelského hrdinu. Hráli jste kdysi Magic nebo Pokémony? Tuto hru si určitě zamilujete!

4. Prune

Prune je logická hra, ve které se staráte o svůj strom. Neděláte to ovšem bezduše. Smyslem je pozdější růst. A pokud má něco růst, tak k tomu musí mít určité podmínky. Stromek potřebuje mít dostatek prostoru a světla. Prořezávání je vaší téměř jedinou možností, jak hru ovlivnit, takže ho nesmíme brát na lehkou váhu. Prune je hra, kterou jste pravděpodobně ještě nehráli. Je to totiž úplně něco jiného, než na co jste zvyklí. Nebudete tu budovat žádná vojska ani zabíjet zombíky. Budete se starat o strom, který poroste za světlem. U této hry můžete vydechnout a odpočinout si.

5. Crashlands

Pokud si myslíte, že se Minecraft svým složitým ovládáním příliš nehodí na telefony a zároveň vám v něm chybí příběh, tak je Crashlands jasnou alternativou. To kvůli tomu, že přežíváte v divočině, sbíráte materiály a budujete si vlastní základny. Hra začíná na palubě vesmírné lodi, která převáží důležitý náklad. Z ničeho nic se objeví obří nepřítel a ukradne vám část lodi. Zbytek se zřítí na blízkou planetu a zde začínáte s budováním. Najdete tu téměř 500 různých věcí k vytvoření. Můžete tu strávit hodiny a hodiny, stavět si lepší základny, cestovat krajinou, bojovat s nepřáteli, a také samozřejmě plnit úkoly a postupovat v příběhu.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Bezplatná sms je reálná

Bezplatná sms je reálná

Čekat na výplatu, aby si člověk mohl dobít kredit na telefonu je mnohdy ubíjející a hlavně stresující. Nutně potřebujete telefonovat nebo odesílat sms ale bez kreditu nebo neomezeného volání je to téměř nemožné. Odesílání sms zdarma je reálné

15.5.2019 | 08:49
 
Léčba z domova

Léčba z domova

Asi to zná skoro každý. Večer se jde spát, vše je v pořádku, téměř nic nebolí ale ráno už je to jinak. Pak už si jen říkáte „nikam nepůjdu, musel bych dlouho čekat u lékaře, aby mi řekl, co mě přesně je“.

11.3.2019 | 11:18
 


Poslat SMS