Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Top 5 nejlepších aplikací na výběr letenek  

Top 5 nejlepších aplikací na výběr letenek

5.6.2017 | 07:02
Facebook Twitter Google

Mobilní aplikace jsou každodenním pomocníkem většiny z nás. My se dnes zaměříme na aplikace soustředěné na vyhledávání, rezervaci a nákup letenek.

1. Skyscanner
Skyscanner vyhledává, porovnává a rezervuje online levné letenky. Můžete porovnat ceny během celého měsíce nebo i roku. Nemáte ještě přesný cíl? Vyberte datum, do vyhledávacího pole kam- zadejte “Kamkoliv” a nechte se překvapit, kam se vyplatí letět. Tato aplikace je dostupná pro všechny důležité mobilní platformy (iOS, Android, Windows Phone, Blackberry), disponuje 28 jazykovými lokalizacemi a dokáže pracovat s 61 měnami. Uživatelé tuto aplikaci hodnotí jako spolehlivou a přehlednou.

2. Skypicker/Kiwi.com
Skypicker je český vyhledávač letenek po Evropě umožňující jejich booking a koupi. Zaměřuje se na nízkonákladové lety, které zobrazuje vždy od těch nejnižších. Mezi nejlepší vychytávku patří asi možnost nastavování radiusu pro odletové i příletové destinace. Na tomto českém vyhledávači letenek si uživatelé chválí také jeho jednoduchost a uživatelskou přívětivost.

3. Google flights
Stejně jako Skypicker i Google Flights nabízí úžasnou cenovou mapu. Prohlížíte si mapu světa a u měst máte přímo na mapě uvedeny ceny letenek, za které se do dané destinace můžete dostat ve vybraném časovém období. Google navíc dává svému vyhledávači letenek vlastní osobité pojetí, takže vám neunikne žádná zajímavá nabídka. Navíc jak je u Googlu zvykem, své aplikace vylepšuje, takže se máme jistě na co těšit!

4. CheapTickets
CheapTickets je webová služba, kterou lze využívat prostřednictvím mobilního telefonu s Androidem. Dokáže pracovat nejen s letenkami, ale také s hotely (třeba těmi nejbližšími podle vaší aktuální lokace), půjčením aut a dokonce také plavbami, přičemž se zaměřuje především na cenu a akční nabídky. Uživatelé si chválí kvalitní vyhledávání, nízké ceny a dokonce i pozitivní zkušenost s vyjednáváním reklamace letenky.

5. Kayak
Webová služba a mobilní aplikace Kayak patří mezi nejpopulárnější možnosti nákupu letenek (nejen) prostřednictvím telefonu v zahraničí. Můžete ji použít jako takový plánovač služební cesty, výletu nebo dovolené, protože vám shrne do jednotného formátu a složky informace o ubytování nebo cestě (kdy, kde, cena,). Její výhodou je dostupnost pro iOS, Android, Windows Phone a Kindle Fire a také to, že nezůstává pouze u letenek, ale zabezpečuje celé spektrum služeb souvisejících s cestováním - přes aplikaci lze vyhledávat hotely, lety nebo půjčovny aut v blízkém okolí.


Další články

Zde je důvod, proč by muži neměli nosit svůj telefon v kapsách.

Zde je důvod, proč by muži neměli nosit svůj telefon v kapsách.

Mobilní telefony nosíme neustále s sebou a často si bez nich ani nedokážeme představit určité situace. Nová studie prokázala, že nošení telefonu v kapse u kalhot u mužů výrazně snižuje plodnost, proto by měli hlavně mladí uživatelé zbystřit.

23.6.2017 | 20:35
 
Které aplikace nejvíce vybíjí telefon?

Které aplikace nejvíce vybíjí telefon?

Přemýšleli jste někdy o tom, které aplikace jsou nejvíce zodpovědné za rychlý úbytek vaší baterie? Zjistili jsme, že největšími žrouty baterky jsou především sociální sítě a chatovací aplikace. Našli jsme vám top 5 aplikací, na které je potřeba dát si pozor.

17.6.2017 | 23:41
 


Poslat SMS