Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Top 5 nejlepších aplikací na výběr letenek  

Top 5 nejlepších aplikací na výběr letenek

5.6.2017 | 07:02
Facebook Twitter Google

Mobilní aplikace jsou každodenním pomocníkem většiny z nás. My se dnes zaměříme na aplikace soustředěné na vyhledávání, rezervaci a nákup letenek.

1. Skyscanner
Skyscanner vyhledává, porovnává a rezervuje online levné letenky. Můžete porovnat ceny během celého měsíce nebo i roku. Nemáte ještě přesný cíl? Vyberte datum, do vyhledávacího pole kam- zadejte “Kamkoliv” a nechte se překvapit, kam se vyplatí letět. Tato aplikace je dostupná pro všechny důležité mobilní platformy (iOS, Android, Windows Phone, Blackberry), disponuje 28 jazykovými lokalizacemi a dokáže pracovat s 61 měnami. Uživatelé tuto aplikaci hodnotí jako spolehlivou a přehlednou.

2. Skypicker/Kiwi.com
Skypicker je český vyhledávač letenek po Evropě umožňující jejich booking a koupi. Zaměřuje se na nízkonákladové lety, které zobrazuje vždy od těch nejnižších. Mezi nejlepší vychytávku patří asi možnost nastavování radiusu pro odletové i příletové destinace. Na tomto českém vyhledávači letenek si uživatelé chválí také jeho jednoduchost a uživatelskou přívětivost.

3. Google flights
Stejně jako Skypicker i Google Flights nabízí úžasnou cenovou mapu. Prohlížíte si mapu světa a u měst máte přímo na mapě uvedeny ceny letenek, za které se do dané destinace můžete dostat ve vybraném časovém období. Google navíc dává svému vyhledávači letenek vlastní osobité pojetí, takže vám neunikne žádná zajímavá nabídka. Navíc jak je u Googlu zvykem, své aplikace vylepšuje, takže se máme jistě na co těšit!

4. CheapTickets
CheapTickets je webová služba, kterou lze využívat prostřednictvím mobilního telefonu s Androidem. Dokáže pracovat nejen s letenkami, ale také s hotely (třeba těmi nejbližšími podle vaší aktuální lokace), půjčením aut a dokonce také plavbami, přičemž se zaměřuje především na cenu a akční nabídky. Uživatelé si chválí kvalitní vyhledávání, nízké ceny a dokonce i pozitivní zkušenost s vyjednáváním reklamace letenky.

5. Kayak
Webová služba a mobilní aplikace Kayak patří mezi nejpopulárnější možnosti nákupu letenek (nejen) prostřednictvím telefonu v zahraničí. Můžete ji použít jako takový plánovač služební cesty, výletu nebo dovolené, protože vám shrne do jednotného formátu a složky informace o ubytování nebo cestě (kdy, kde, cena,). Její výhodou je dostupnost pro iOS, Android, Windows Phone a Kindle Fire a také to, že nezůstává pouze u letenek, ale zabezpečuje celé spektrum služeb souvisejících s cestováním - přes aplikaci lze vyhledávat hotely, lety nebo půjčovny aut v blízkém okolí.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS