Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
TOP 6 relaxačních her na smartphone  

TOP 6 relaxačních her na smartphone

6.4.2015 | 19:44
Facebook Twitter Google

Hry na mobilní telefony jsou žánrově velice rozmanité a pokud jste si doposud mysleli, že jde jen o skákačky nebo zběsilé střílečky, tak vás rádi přesvědčíme o opaku. Mnoho her má spíše relaxační nádech a nenutí vás tolik namáhat mozek ani prsty při hraní. Vybrali jsme pro vás TOP 6 tzv. oddechovek na zkrácení dlouhé chvíle.

Let's create! Pottery

Pottery je hra opravdu netradiční. Otestuje vaši kreativitu i hrnčířské schopnosti. Bez nutnosti vlastnit kousek hlíny nebo se jakkoliv zašpinit, můžete tvořit vázy dle libosti. Ty pak lze za pomoci mnoha nástrojů dozdobit a obarvit. V neposlední řadě lze takto hotové dílo vytisknout ve 3D tiskárně a převést jej tak do skutečné fyzické podoby.

Fluid Monkey

Relaxační hra Fluid Monkey vás nežene za nejvyšším skóre, naopak vám dává neomezené možnosti na vyblbnutí v rámci vašeho displeje. Hra reaguje na doteky a vysílá na plochu tekuté částice, které podléhají fyzice a tvoří tak různé obrazce. Lze nastavit různé vlastnosti a dosáhnout tak rozmanitého chování tekutiny.

Zen Bound 2

Logická hra v níž je vaším úkolem omotávat provaz okolo dřevěných postaviček v daném pořadí. V doprovodu klidné hudby a pěkné grafiky je hra tou správnou oddechovkou i v případě, že nemáte tolik času.

500px

Pohled na krásnou a inspirující krajinu přinese leckomu klid do duše. 500px nabízí soubor nádherných fotografií od talentovaných fotografů z celého světa. Vše je navíc v perfektní kvalitě a brouzdaní jednotlivými fotkami je opravdu jednoduché. Navíc je aplikace ke stažení zcela zdarma.

Doodle God

Logická hra pro všechny objevitele. V této odechovce je vaším úkolem objevit všech 200 elementů obsažených ve hře. Na začátku máte k dispozici pouze základní elementy. Tedy zemi, oheň, vodu a vítr. A za pomoci těchto základních elementů vytváříte kombinace tak, aby jste objevili nové elementy. Zajímavé je, že každý hráč volí úplně jinou strategii podle toho, kde se nejvíce vyzná a elementy se mu tím pádem nejsnáze kombinují.

Ambiance

Ambiance je aplikace s přístupem k obří databázi ambientních zvuků. Můžete tak kombinovat více než 2000 různých zvuků jako třeba déšť, šumění v lese, bouřka a jiné. Probírání celé databáze je samo o sobě relaxační počin a to nehledě na moment, kdy si oblíbíte určitou kombinaci zvuků. Někomu se například dobře učí při šumění potůčku a jiný skvěle usíná za bubnování dešťových kapek do o střechu domu. Když přičteme v potaz fakt, že tvůrci databázi zvuků neustále rozšiřují, je cena aplikace přijatelná, za obsah, který uživatel získá.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS