Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
TOP 8 widgetů pro váš smartphone  

TOP 8 widgetů pro váš smartphone

5.3.2015 | 21:46
Facebook Twitter Google

Jedním z hlavních znaků jak se liší Android od iOS je možnost libovolného nastavení widgetů na hlavní ploše smartphone, tzv home screen. Vybrali jsme tedy pro vás několik oblíbených widgetů mezi uživateli a společně se na ně podíváme. Je dost možné, že si nejeden z nich sami přivlastníte.

Power control

Pokud hledíte u vašeho smartphone na výdrž baterie, je tento widget skvělým pomocníkem. Rychlý přístup k připojení Wi-Fi, Bluetooth a dalším, umožní jejich snadné vypnutí v době, kdy je zrovna nepotřebujete.

SoundHound

Díky smartphonům se vám už nikdy nestane, že by jste zaslechli song třeba v rádiu a nemohli si už potom doma vzpomenout text, natož tak název skladby. Stačí jeden stisk a SoundHound odposlechne skladbu a ihned ji vyhledá na internetu. Zjištění názvu oblíbené skladby je tedy tak snadné, jako odeslání SMS zprávy.

Sdlider Widget

Chcete si pustit novou aplikaci, ale netušíte jestli nezačne hned ze startu řvát hlasitá hudba? Stačí na Slider Widgetu rychle stáhnout hlasitost a nemusíte vůbec hledat nastavení ve smartphone.

Battery HD

Skvělý widget pro všechny, kdo lpí na výdrži baterie. Kromě zbývající šťávy vám ukáže mnohem detailnější informace jako čas do vybití nebo teplotu baterie. Umí také odhadnout kolik toho baterie vydrží při prohlížení webu, hraní her nebo pouštění videa.

Amber Weather

Widget na počasí je běžnou součástí smartphone. Ne vždy však vypadá dle vašich představ a tak i přes funkčnost letí z obrazovky pryč. Amber Weather nabízí různé typy vzhledů navíc provedené v novém material desingu, který kopíruje poslední trendy rozhraní Androidu.

Month

Widgety s kalendářem jsou nedílnou součástí zapomětlivců a Moth je jedním z těch, kteří se soutředí zejména na widget samotný. Stává se tak ideálním partnerem při plánování rozvrhu a umí se samozřejmě synchronizovat s ostatními službami jako je třeba kalendář od Google.

Contacts+

Zjistili jste, že dohromady voláte jen s hrstkou lidí ve vašem adresáři? Zkuste Contacts+. Šikovný widget, který vám přímo na ploše zobrazí vámi navolené, nebo nejčastěji volaná čísla. Snadno tak vytočíte hovor bez nutnosti vůbec otevřít jakoukoliv aplikaci.

Google Keep

Kdo hledá jednoduchou a přehlednou aplikaci na poznámky, už nemusí. Google Keep je přesně tím co mnoha lidem dokonale postačí. Možnost tvorby rychlých poznámek včetně upomínky a obrázku je často to jediné co v rychlosti potřebujeme a Google Keep to umí skvěle. Nutno podotknout, že aplikace je oproti ostatním svého typu zcela zdarma.


Další články

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Na počest desetiletého výročí společnosti Apple, se společnost včera rozhodla uvést na trh nový iPhone. V dnešním článku se podíváme na to, co vše v sobě tenhle nadupaný telefon skrývá.

13.9.2017 | 21:01
 
TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

Každý rok sestavuje magazín FORBES seznam nejbohatších lidí na naší planetě. V dnešním článku se podíváme na to, kdo se za uplynulý rok dostal do TOP10 a jakým bohatsvím jednotlivci disponují. Zajímavosti je, že se do výběru nedostala žádná žena. A kdo teda patří mezi nejbohatší lidi na světě?

6.9.2017 | 20:06
 
Nejlepší písničky tohoto léta

Nejlepší písničky tohoto léta

V dnešním článu jsme se rozhodli podívat se na nejhranější písničky tohoto léta. Připomeňte si s námi nejlepší skladby roku 2017, které nesmí chybět ve vašem playlistu!

30.8.2017 | 19:43
 


Poslat SMS