Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
TOP tablety podle typu  

TOP tablety podle typu

20.12.2014 | 17:55
Facebook Twitter Google

Také se ztrácíte ve výběru tabletů, ale přesto chcete na poslední chvíli nějaký vybrat? Máme pro vás ty nejzajímavější kousky, mezi kterými si určitě každý vybere.

Všestraný tablet

Apple iPad Air 2 je posledním kouskem z řady iPadů a nabízí jak je již zvykem nablýskaný design spolu se špičkovými komponenty. Tento všestraný tablet ocení zejména ti, kteří již od Apple nějaké produkty mají a tím pádem jim snadno iPad Air zapadne do celkového Apple ekosystému sdílení dat a propojení zařízení. Pokud vás neohromí jeho ještě tenší provedení, mějte na paměti, že oproti minulému modelu je rychlejší a také vybaven čtečkou otisků. Stačí chytnout tablet do ruky na správném místě a okamžitě jej odemčtete bez zadávání hesel ani stisku tlačítka.

Vynikající displej

I přes 10.5 palcový displej je tento tablet poměrně lehký a tenký. Samsung Galaxy S disponuje ostrým OLED displejem s vysokým rozlišením 2560 x 1600 pixelů a spadá tak do prémiové třídy co se rozlišení týče. Zajímavostí je zvýraznění barev tak jako u žádného jiného displeje a dělá jej tak horkým kandidátem pro sledování HD filmů.

Herní tablet

Nvidia Shield tablet je jeden z mála herně zaměřených tabletů na trhu a rozhodně má co nabídnout. Uvnitř tepe nejvýkonější Tegra K1 procesor a grafika her vypadá skvěle na 8mi palcovém displeji. K tabletu je možno dokoupit herní ovladač přímo od Nvidie a oproti konkurenci má nesmírnou přidanou hodnotu ve službě navíc. Disponuje totiž Nvidia Grid službou na streamování her, která je do května nového roku zdarma pro všechny majitele Shield tabletu. Užijte si konzolové herní pecky v kompaktním provedení.

Voděodolný tablet

Slabinou veškeré elektroniky je bezpochyby voda a jiné tekutiny. S tím si ale nemusíte lámat hlavu pokud jste majitelem Sony Xperia Z2. Tento ultratenký tablet zvládne kdejaké namočení bez úhony a dokáže ohromit ostrým a velkým displejem. Výkonostně rozhodně nezůstává pozadu za ostatními značkami a snadno se do něj zamilujete díky minimálním hranám na okraji. Navzdory ultratenkému designu má výdrž a při zátěžových testech obstál velice dobře, takže se nemusíte bát jeho poškození díky rozměrům.

Špičkový Android

Google letos má vlastní tajou zbraň. Je jím Nexus 9, který vznikl za spolupráce se společností HTC a má ohromující výkon. Neoslní sice váhou ani tloušťkou, ale rozhodne se jedná o precizní tablet s čistým Androidem a výkonem na rozdávání. Nemusíte se bát ani nejnáročnějších her. Systém bude vždy ten aktuální a veškeré aplikace se spustí v mžiku sekundy. Ideální všestraný tablet pro uživatele Androidu.


Další články

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Na počest desetiletého výročí společnosti Apple, se společnost včera rozhodla uvést na trh nový iPhone. V dnešním článku se podíváme na to, co vše v sobě tenhle nadupaný telefon skrývá.

13.9.2017 | 21:01
 
TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

Každý rok sestavuje magazín FORBES seznam nejbohatších lidí na naší planetě. V dnešním článku se podíváme na to, kdo se za uplynulý rok dostal do TOP10 a jakým bohatsvím jednotlivci disponují. Zajímavosti je, že se do výběru nedostala žádná žena. A kdo teda patří mezi nejbohatší lidi na světě?

6.9.2017 | 20:06
 
Nejlepší písničky tohoto léta

Nejlepší písničky tohoto léta

V dnešním článu jsme se rozhodli podívat se na nejhranější písničky tohoto léta. Připomeňte si s námi nejlepší skladby roku 2017, které nesmí chybět ve vašem playlistu!

30.8.2017 | 19:43
 


Poslat SMS