Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
TOP tablety podle typu  

TOP tablety podle typu

20.12.2014 | 17:55
Facebook Twitter Google

Také se ztrácíte ve výběru tabletů, ale přesto chcete na poslední chvíli nějaký vybrat? Máme pro vás ty nejzajímavější kousky, mezi kterými si určitě každý vybere.

Všestraný tablet

Apple iPad Air 2 je posledním kouskem z řady iPadů a nabízí jak je již zvykem nablýskaný design spolu se špičkovými komponenty. Tento všestraný tablet ocení zejména ti, kteří již od Apple nějaké produkty mají a tím pádem jim snadno iPad Air zapadne do celkového Apple ekosystému sdílení dat a propojení zařízení. Pokud vás neohromí jeho ještě tenší provedení, mějte na paměti, že oproti minulému modelu je rychlejší a také vybaven čtečkou otisků. Stačí chytnout tablet do ruky na správném místě a okamžitě jej odemčtete bez zadávání hesel ani stisku tlačítka.

Vynikající displej

I přes 10.5 palcový displej je tento tablet poměrně lehký a tenký. Samsung Galaxy S disponuje ostrým OLED displejem s vysokým rozlišením 2560 x 1600 pixelů a spadá tak do prémiové třídy co se rozlišení týče. Zajímavostí je zvýraznění barev tak jako u žádného jiného displeje a dělá jej tak horkým kandidátem pro sledování HD filmů.

Herní tablet

Nvidia Shield tablet je jeden z mála herně zaměřených tabletů na trhu a rozhodně má co nabídnout. Uvnitř tepe nejvýkonější Tegra K1 procesor a grafika her vypadá skvěle na 8mi palcovém displeji. K tabletu je možno dokoupit herní ovladač přímo od Nvidie a oproti konkurenci má nesmírnou přidanou hodnotu ve službě navíc. Disponuje totiž Nvidia Grid službou na streamování her, která je do května nového roku zdarma pro všechny majitele Shield tabletu. Užijte si konzolové herní pecky v kompaktním provedení.

Voděodolný tablet

Slabinou veškeré elektroniky je bezpochyby voda a jiné tekutiny. S tím si ale nemusíte lámat hlavu pokud jste majitelem Sony Xperia Z2. Tento ultratenký tablet zvládne kdejaké namočení bez úhony a dokáže ohromit ostrým a velkým displejem. Výkonostně rozhodně nezůstává pozadu za ostatními značkami a snadno se do něj zamilujete díky minimálním hranám na okraji. Navzdory ultratenkému designu má výdrž a při zátěžových testech obstál velice dobře, takže se nemusíte bát jeho poškození díky rozměrům.

Špičkový Android

Google letos má vlastní tajou zbraň. Je jím Nexus 9, který vznikl za spolupráce se společností HTC a má ohromující výkon. Neoslní sice váhou ani tloušťkou, ale rozhodne se jedná o precizní tablet s čistým Androidem a výkonem na rozdávání. Nemusíte se bát ani nejnáročnějších her. Systém bude vždy ten aktuální a veškeré aplikace se spustí v mžiku sekundy. Ideální všestraný tablet pro uživatele Androidu.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS